07 May 2022 - Saturday

Get Ready To Reborn With Us

Adana
Get Ready To Reborn With Us

Event Details

Yeniden doğuşa hazır mısınız?

7 Mayısta Rebornists sizlerle tanışmak için Paddy's Performance Hall'de olacak. Gece boyu techno soundlarının hakim olacağı atmosferde yerinizi almayı unutmayın. Yaratıcılık ve teknolojinin müzikle sahnede buluştuğu,farklı ve geniş bir müzikal yelpazeden ilham salacak olan dans müziğinin birleştirici gücünün önemini daha derinden hissettiğimiz,  sınırlarımızı aşmanın farkındalığıyla dans etmeye doyamayacaksınız. 

Etkinlik öncesi ve sonrasında fırsatlar bekliyor olacak. Sizleri dans pistinde görmek için sabırsızlanıyoruz.

Get ready to reborn with us...

Kurallar
- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.
- Organizasyon ve mekan yetkilileri, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.  (İlk iş günü biletleme sitesi üzerinden iade talepleri gerçekleştirilir.)
- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

07 May 2022 Saturday 19:00

08 May 2022 Sunday 00:00


Paddy’s Performance Hall, Gürselpşa Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Bulvarı No:89/A, Seyhan, Adana


View Map

Event Promoter

Get Ready to Reborn with Us.
Get Ready to Reborn with Us. Questions For Organizer?

Yeniden doğuşa hazır mısınız? 7 Mayısta Rebornists sizlerle tanışmak için Paddy's Performance Hall'de olacak. Gece boyu techno soundlarının hakim olacağı atmosferde yerinizi almayı unutmayın. Etkinlik öncesi ve sonrasında fırsatlar bekliyor olacak. Sizleri dans pistinde görmek için sabırsızlanıyoruz. Get ready to reborn with us...

Comments