11 May 2022 - Wednesday

Kariyer Zirvesi: Berlin

İstanbul, Beykoz
Kariyer Zirvesi: Berlin

Event Details

Türk-Alman Üniversitesi Mühendisler Kulübü'nün hazırladığı, katılımcı olan sizlere kariyerinizi planlama ve bu yolda ufkunuzu açma imkanı sunan “Kariyer Zirvesi: Berlin" etkinliğimiz 11-12-13 Mayıs tarihlerinde Türk-Alman Üniversitesi Beykoz Kampüsü'nde yüzyüze olarak gerçekleşecektir.


Etkinliğimizde Almanya ve Türkiye'nin en büyük sanayii ve hizmet şirketlerinden ve dünya çapında hizmet veren şirketlerden katılım gösteren konuşmacıların kariyerleri ve sektör hakkındaki konuşmalarına aktif katılım gösterme ve bu konuşmacılarla yakın iletişim kurma şansı bulacaksınız. Aynı zamanda çok katmanlı hazırladığımız etkinlik planı sayesinde ayrı salonlarda mülakat simülasyonlarına katılabilir, case study, cv hazırlama gibi atölyeleri ile fiziksel pratik yapabilirsiniz.Kampüsümüzün çeşitli noktalarındaki stantlar aracılığıyla bu şirketlerde çalışma şartları vb konular hakkında bilgi elde edebilir, staj fırsatları yakalayabilirsiniz, bu süreçte de bağlantılarınızı genişletebilirsiniz.

Etkinliğimizin katılımcı şirketleri:

MAN

+ Mercedes-Benz Türk

+ Tekfen Mühendislik

+ B/S/H

+ Nemak

+ Deloitte

+ Bosch

+ Şişecam

+ Doğuş Otomotiv

+ Karsan

+ DAIMIA

+ Microsoft 

+ TUSAŞ

+ TOFAŞ

+ Hepsiburada

+ FEV

+ İBB Kariyer Ofisi

Detaylı bilgi ve atölye etkinliklerine kayıt için www.taumuhendislerikariyerzirvesi.com adresini ziyaret ediniz.

Performers

Serdar Karaman (Deloitte) Aslı Moray (Deloitte) Tarık Tüzünsü (Microsoft) Reyhan Gezen (B/S/H) Bilal Ramazanoğlu (TOFAŞ) Hakan Şahin (MAN) Nilberk Karakule (Karsan) Eray Sevinç (DAIMIA Tech) Emre İleri (TUSAŞ) Süleyman Bulut Ejder (Doğuş Oto) Nuray Ur (Hepsiburada)

11 May 2022 Wednesday 10:00

13 May 2022 Friday 18:00


Türk-Alman Üniversitesi, Şahinkaya Cad. No:86 Beykoz, Beykoz, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
TAÜ Mühendisler Kulübü

Türk-Alman Üniversitesi Mühendisler Kulübü, Türkiye'de eğitimine devam eden tüm öğrencilere bu süreçte kişisel gelişim bağlamında yardımcı olur. Buna bağlı olarak etkinlikler / organizasyonlar düzenler ve öğrencilerin katılımına sunar.