21 May 2022 - Saturday

Art & Kids Fest

İstanbul
Art & Kids Fest

Event Details

2018 yılından beri düzenlemekte olduğumuz Çocuk Sanat Festivali’ni, bu sene Galataport İstanbul’da Art & Kids Fest ismiyle devam ettiriyoruz.

 

Art & Kids Fest  0 - 3 ve 4 - 13 yaş arası çocukları sanat ve sanatçı ile buluşturmayı hedefliyor. Disiplinler arası bir öğrenme alanı olarak görülen sanatsal etkinlikler aracılığıyla çocukların, kimliklerini ve çeşitli sanat dallarındaki becerilerini keşfetmelerini istiyoruz.

Bir diğer amacımız ise öğrendikleri tüm bilgileri ezber unsuru olmaktan çıkartmak ve yeteneklerini fark etmelerini sağlamak olacaktır.

 

Festival kapsamındaki atölyelerimizle çocukların el becerileri ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlarken, aynı zamanda özgüveni yüksek ve topluma faydalı birer birey olmalarını amaçlıyoruz.

 

Resimden müziğe, heykelden dramaya, animasyondan karikatüre, fotoğrafçılıktan dijital sanatlara hatta kodlamaya kadar geniş yelpazede atölyeler oluşturuyoruz.

Sanatın herhangi bir dalı ile uğraşmakta olan çocuklar ise bu festivalde konusunun uzmanı sanatçılar ile buluşup, birebir zaman geçirme fırsatı yakalayacaklar.  

Görme, işitme ve bedensel engelli çocukların da rahatlıkla katılabileceği atölyeler ile “her” çocuğa dokunabilmeyi umuyoruz.

Atölyeler hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

21-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Art & Kids Festival için katılacağınız 5 atölyeyi aşağıdaki aşamaları takip ederek seçmeniz gereklidir.

Tüm atölyeler kontenjan ile sınırlı olduğu için kaydınızı bir an önce yapmanızı öneririz.
-Bilet alırken girmiş olduğunuz mail adresiniz ile Biletino.com'a giriş yapın.
-Üye olmadıysanız aynı mail adresi ile üyeliğinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.
-Giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta olan isminizin üzerine tıkladığınızda açılan listede Biletlerim sekmesine tıklayın.
-Aşağıdaki ekranda da belirtildiği gibi "Lütfen atölye seçimlerinizi yapmayı unutmayın" bölümüne tıklayarak açılacak olan sayfada tarih, atölye ve saat seçiniz (maksimum 5 adet).
-Seçtiğiniz atölyeler sayfanın altında listelenecek ve kontrolünüz sonrasında Programı Onayla butonuna tıklayarak kaydınızı tamamlayın.
Bilet almadıysanız eğer öncelikle aşağıdaki linkten bilet almanız gereklidir.
Atölye kaydınızı biletinizi aldıktan sonra yapabilirsiniz.

Kayıt aşamalarını video olarak izlemek için tıklayın.

21 May 2022 Saturday 10:00


22 May 2022 Sunday 10:00

22 May 2022 Sunday 18:00


Galataport İstanbul, Kılıçali Paşa Mah. Meclis-i Mebusan Cad. No:8, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments