14 May 2022 - Saturday

16.Mühendislik ve Yönetim Akademisi MÜYAK (Renklerin Paleti)

Eskişehir
16.Mühendislik ve Yönetim Akademisi MÜYAK (Renklerin Paleti)

Event Details

Eskişehir'in en büyük öğrenci organizasyonu Mühendislik ve Yönetim Akademisi bu sene "Renklerin Paleti" temasıyla 14-15 Mayıs'ta sizlerle. Açık alanda festival havası ile gerçekleşecek etkinliğimizde
Ülkemizin en büyük firmalarını ağırlamaktayız, katılımcı sunumlarının yanı sıra birbirinden farklı workshoplar sizlerleyiz.

Renklerin Paleti: Multidisiplinerlik kavramıyla birlikte bir yolculuğa çıkma hedefindeyiz. Şirketlerin Multidisiplinerliğe bakış açısı nedir ne değildir? Şirketler yeni dünya düzeninde ne derece multidisipliner? Renk Paletindeki yetkinlikler arasından hangileri göz önüne çıkar? Çalışanların birden fazla renk ile bu dünyada yer alması firmaların başarısını etkiler mi? Firmaların Multidisiplinerlik anlayışına birbirinden farklı pencerelerden bakacak olduğumuz bu etkinlikte, Türkiye çapında bir araya gelecek olan meraklı üniversite öğrencileri ile kıymetli firmalarımızı buluşturacak olmanın büyük heyecan ve amacını taşımaktayız.

14 May 2022 Saturday 10:00

15 May 2022 Sunday 17:00


Eskişehir Teknik Üniversitesi, Muttalip Mevkii, Odunpazarı, Eskişehir


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
16.Mühendislik ve Yönetim Akademisi(Renklerin Paleti) Questions For Organizer?

Eskişehir'in en büyük öğrenci organizasyonu Mühendislik ve Yönetim Akademisi bu sene "Renklerin Paleti" temasıyla 14-15 Mayıs'ta sizlerle. Açık alanda festival havası ile gerçekleşecek etkinliğimizde Ülkemizin en büyük firmalarını ağırlamaktayız, katılımcı sunumlarının yanı sıra birbirinden farklı workshoplar sizlerleyiz. Renklerin Paleti: Multidisiplinerlik kavramıyla birlikte bir yolculuğa çıkma hedefindeyiz. Şirketlerin Multidisiplinerliğe bakış açısı nedir ne değildir? Şirketler yeni dünya düzeninde ne derece multidisipliner? Renk Paletindeki yetkinlikler arasından hangileri göz önüne çıkar? Çalışanların birden fazla renk ile bu dünyada yer alması firmaların başarısını etkiler mi? Firmaların Multidisiplinerlik anlayışına birbirinden farklı pencerelerden bakacak olduğumuz bu etkinlikte, Türkiye çapında bir araya gelecek olan meraklı üniversite öğrencileri ile kıymetli firmalarımızı buluşturacak olmanın büyük heyecan ve amacını taşımaktayız.

Comments