25 April 2022 - Monday

Hasan Can Kaya ile Söyleşi

İstanbul
Hasan Can Kaya ile Söyleşi

Event Details

Konuşanlar programı ile Türkiye'de büyük ses getiren sevilen talk show sunucusu Hasan Can Kaya, 25 Nisan 2022 Pazartesi saat 14.00'da Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi'nde İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencileri ile keyifli bir söyleşide buluşuyor !

Etkinlik gelirleri Türkiye Kas Derneği'ne bağışlanacaktır. Sen de etkinliğe katılarak eğlenceli vakit geçirebilir ve KASDER'e destek olabilirsin.

Etkinlik T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencilerine özeldir.

Etkinliğe girişte organizatör tarafından öğrenci kimliği kontrolü yapılacaktır.

Etkinlikten elde edilen gelir KASDER'e bağışlanacaktır.

Etkinlikte fotoğraf ve video kaydı almak kesinlikle yasaktır. Fotoğraf ve video kaydı aldığı tespit edilen kişi bilet ücreti iade edilmeksizin etkinlik alanından çıkartılır.

---BİLETLER TÜKENMİŞTİR, İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ---

25 April 2022 Monday 14:00

25 April 2022 Monday 17:00


Akıngüç Oditoryumu, İstanbul Kültür Ünv., Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh., 34156 Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Kariyer Kulübü
Kariyer Kulübü Questions For Organizer?

T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü 2010-2011 akademik yılında kurulmuş bir öğrenci kulübüdür. Kurulduğu günden bugüne toplumun her kesimine fayda sağlamayı amaçlayan Kariyer Kulübü, türünün tek örneği olan gelir getirici aktivite modelindeki Kariyer Onursal Ödülleri'ni düzenleyerek bir öğrenci kulübü tarafından yapılan en büyük sosyal sorumluluk kampanyalarından birine imza atmıştır. 10 yıllık tecrübesi ile Kariyer Kulübü +5000 üyesiyle ülkemizin en büyük öğrenci topluluklarından biridir.

Comments