23 May 2022 - Monday

Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse"

Online
Pazarlama Türkiye Zirvesi "Metaverse"

Event Details

Markalar için Metaverse devri başlıyor!

Metaverse ile ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için daha önce geliştirdiğimiz gelecek stratejilerimizi değiştirmemiz gerektiğini gösteriyor. Üstelik bu evren ötesi dünya için geliştirilecek yeni ürün ve hizmetler de kuruluşlara yeni fırsatlar yaratacak. Markalar Metaverse’de neler yapıyor, nasıl bir gelecek bekleniyor? Şirket yetkililerinden dinleyeceğiz.

Tüketiciyi anlamanın, samimiyetin, yaratıcı ve çözüm odaklı yaklaşımların ön planda olduğu bu zamanı markalar hangi stratejilerle yönetiyor? Dijital kanaat önderleri markaların mesajını iletmede ne kadar etkili? Beklemeye tahammülün azaldığı, hızın ve kolay ulaşılabilir olmanın her geçen gün önem kazandığı bu dönemde markalar dijital platformlarda nasıl aksiyon almalı? Pazarlama Türkiye Zirvesinde Sürdürülebilirlik, Akıllı Şehirler, Dijital Dönüşüm, Sanal Gerçeklik, Yeni nesil teknolojiler, B2B Pazarlama, E-Ticaret, SEO, Veri Yönetimi ve Reklamcılık ve daha bir çok konuyu konuşacağız.

Farklı sektörden 70’den fazla profesyoneli bir araya getirecek Pazarlama Türkiye Zirvesi “METAVERSE” 23-27 Mayıs tarihlerinde saat 19.00 – 21.00’da ve 27 Mayıs Cuma tam gün olmak üzere 5 günlük ücretsiz online zirve şeklinde gerçekleşecek.

Performers

Pazarlama Türkiye

23 May 2022 Monday 10:00

27 May 2022 Friday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.