15 April 2022 - Friday

Paskalya Festivali | Diriliş ve Easter Meditasyonu

Online
Paskalya Festivali | Diriliş ve Easter Meditasyonu

Event Details

Işığın Mücevherleri Meditasyon grubu olarak bu özel anda, doğanın uyanmasını, koç burcu dolunayını, on ikili sistemin başlangıcını Büyük Öğretmenin Dirilişinin meditasyonuna sizi de davet etmektedir.

Doğanın uyanmaya başlaması, tohumların çatlamasıyla birlikte öğrenciler bu festivali kutlamaya başlar. Güneş Mart ayındayken, ekinoks zamanına denk gelir. Doğanın uyanması, dirilmesi olarak da kutlanan bu festivalin kökü eskilere gider, paskalya bayramı olarak da bilinir.
Aynı zaman da bu, tüm insanların Öğretmeni ve ruhsal Hiyerarşinin Başı olan dirilmiş, yaşayan Mesih'in Bayramıdır. O, Tanrı sevgisinin ifadesidir. Koç dolunayında O'nun rehberlik ettiği ve yönlendirdiği manevi Hiyerarşi tanınacak ve Tanrı'nın sevgisinin doğası vurgulanacaktır. Bu Festival her zaman baharın ilk Dolunay tarihine göre belirlenir.
Sosyal medya hesaplarımız için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. 

15 April 2022 Friday 22:30

15 April 2022 Friday 23:15


Online Event - Işığın Mücevherleri - Meet

Event Promoter

Biletino Logo
Işığın Mücevherleri Questions For Organizer?

Işığın Mücevherleri, kova çağının hedefleri için bir araya gelmiş bir topluluktur ve spiritüel hayatı keşfetmenize yardım eder. Teozofiyi, Eskimeyen Bilgeliği, Agni ve Raja Yoga geleneğini, Mahatmaların izlerini takip eder. İnsanın yüksek fakülteleriyle ilgili konularda, hayatın içinden örneklerle grup halinde çalışır.

Comments