16 April 2022 - Saturday

IMPACT

İstanbul
IMPACT

Event Details

Herkese Merhaba!

Bu dönem üçüncüsünü otomotiv sektörü özelinde gerçekleştireceğimiz IMPACT - on the Automotive World etkinliğimiz ile karşınızdayız! 16 Nisan Cumartesi günü 12:30-15:30 tarihleri arasında otomotiv sektörünün detaylarını, geleceğini ve çok daha fazlasını konuşacağız. Etkinliğimiz Bahçeşehir Üniversitesi Güney Kampüs içerisinde bulunan B401 salonunda  gerçekleşecektir. 

Etkinlik içerisinde sektöre dair sorularınıza cevap bulma, sponsorlarımız tarafından verilecek sürpriz hediyeleri kazanma ve katılım sertifikasını alma şansını kaçırmayın. 

**Etkinliğimiz yalnızca üniversite öğrencileri içindir!

**Farklı üniversitelerden gelecek katılımcılarımız tüm soruları için "iambahcesehir@gmail.com" adresinden bizlere ulaşabilirler.

16 April 2022 Saturday 12:30

16 April 2022 Saturday 15:30


Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Yerleşkesi, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
İnovasyon Ve Yönetim Kulübü Questions For Organizer?

Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde bulunan İnovasyon ve Yönetim Kulübü, üniversitemizin farklı bölümlerinden bir araya gelen öğrenciler tarafından kurulmuş ve iş dünyasının deneyimli isimleri ile öğrencilerimizi bir araya getirerek başarı düzeyini arttırmayı amaçlayan, aynı zamanda da öğrencilerimizin gelecek hedeflerini çizmelerinde rol oynamak ve kişisel gelişimlerini arttırarak kariyer hedeflerinin temel basamaklarını oluşturmak için kurulmuş bir kulüptür.

Comments