30 September 2022 - Friday

SOFI TUKKER İstanbul Konseri | 30 Eylül

İstanbul
SOFI TUKKER İstanbul Konseri | 30 Eylül

Event Details

Efsane Duo Sofi Tukker 30 Eylül'de Küçükçiftlik Park'ta!

2014 yılından beri müzik piyasasında adından sıkça söz ettiren ikili 30 Eylül tarihinde KüçükÇiftlik Park sahnesinde yer alacak.

Sophie Hawley-Weld ve Tucker Halpern ikilisinin kurduğu Sofi Tukker New York menşeili. 2015 yılının ekim ayında ilk single'ları Drinkee ile ilk büyük başarılarını yakalayan ikili, sahnede farklı kültürlerden müzikleri harmanlayarak canlı performansları ile seyircisi üzerinde dans etme isteği yaratıyor.  Art Basel ve CMJ Music Marathon gibi ünlü mekanlarda ve etkinlikte sahne aldılar. 

2016 yılının şubat ayında ise ikinci single'ları Matadora ile yeniden çok büyük bir başarı elde eden grubun hatrı sayılır bir Türk hayran kitlesi bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Mahmut Orhan ile ortak bir çalışma gerçekleştirmişlerdir. Sofi Tukker ve Mahmut Orhan'ın ortak çalışması Forgive Me şarkısı listelerde üst sıraları zorlamıştır. Ayrıca şarkının klibinde yer verilen Tofaş araçlar ve Türk bayrağı ögeleri de şarkının Türkiye'de oldukça fazla konuşulmasına neden olmuş, grubun ülkemizdeki ününü oldukça artırmıştır.

SOFI TUKKER 30 EYLÜLDE iSTANBUL'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK SAHNESİNDE!

SINIRLI SAYIDA BİLETİ KARÇIRMAMAK İÇİN ACELE ET! 

Sofi Tukker'la ilgili merak ettiklerini öğrenmek için BLOG YAZIMIZA göz atabilirsin.

KATILIMCILARIN ŞEZLONG , SANDALYE VE BENZERİ OTURMA GRUPLARI İLE ALANA GİRMELERİ YASAKTIR. BU SEBEPLE İÇERİ GİRİŞ YAPAMAYAN KATILIMCILARA BİLET İADESİ YAPILMAYACAKTIR

30 September 2022 Friday 18:00

30 September 2022 Friday 23:55


KüçükÇiftlik Park, Kadırgalar Cad. No:5 Maçka, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments