09 April 2022 - Saturday

ECE ÖNGELDİ İLE KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ

Online
ECE ÖNGELDİ İLE KİŞİSEL EŞSİZLİK ANALİZİ

Event Details

**Etkinlik ücreti: 2 saat workshop, kişiye özel analiz raporu ve 1 saatlik birebir çalışma süresini kapsar

"Kişisel Eşsizlik Analizi", MBTI ve Keirsey sisemleri ışığında kişilerin kendi gerçek benlikleri ile tanışmalarını amaçlar.

Sadece sizi özel olan bu detaylı rapor sayesinde, eşsiz duygu&düşünce sisteminizin nasıl çalıştığını ve diğer kişilerle nasıl etkileşimler içinde olduğunuzu detaylı şekilde keşfedeceksiniz. Bu raporda “sadece kendinizi ve çevrenizdeki insanları dikkatli şekilde analiz ederek” özel hayatınızı nasıl geliştirebileceğinize dair anahtar bilgiler bulacaksınız. 

Motivasyonlarınız, güçlü ve zayıf yönleriniz, olası yenilgi alanlarınız ve hayat yolculuğunuzda aşmanız gereken noktalar bu rapor sayesinde açığa çıkacak.

Hedefimiz:

Kişisel işletim sistemimizi çözümlemek, kabullenmek ve çevremize güvenle ifade edebilmek.

Kendimizin ve yakın çevremizdeki bireylerin davranış motivasyonlarını çözümleyebilmek.

Sürdürülebilir ilişkiler kurabilmek.

Kendimize ait “eşsiz” duygu&düşünce sistemimizle, dünyada iz bırakabilmenin güzelliğini keşfetmek ve kendimizi gerçekleştirebilmek.

Ece Öngeldi Kimdir? 

Araştırmacı rehber @mind.remix

İTÜ’de Makina ve Tekstil Mühendisliği lisans eğitimi aldı. BGN Workshop, Boyner ve Chakra markaları için moda ve lifestyle alanında uluslarası satın alma ve Ar-Ge yöneticisi olarak 15 yıl çalıştı.

2011 yılında MBTI (MYERS-BRIGGS mizaç indikatörü) konusunda araştırma çalışmalarına başladı. Kurumsal hayat deneyimi süresince, farklı kültürlerden yerli ve yabancı kişiler ile yürüttüğü projelerde, çeşitli karakter eğilimlerini iş ortamında gözlemledi ve kişilerin çatışma ve uyum durumlarını analiz etme şansı buldu.

2018 yılında kurumsal hayata ara vererek satın alma ve iş geliştirme alanında proje bazlı çalışma sistemine geçti ve MBTI araştırmalarına hız verdi.

2020 yılında Refreshyrslf platformunda “Kişisel Eşsizlik Analizi” atölye çalışmalarını başlattı. Aynı yıl kurduğu “Mind.Remix” oluşumu ile, kişilerin kendi zihinsel işletim sistemlerini analiz edebilme kabiliyetini kazanmalarını ve kendilerine özgü eşsiz hayat potansiyellerini keşfetmelerini amaçlamaktadır.

Studio Canlı platformunda eğitmen olarak ruhsal bakım çalışmalarına devam etmektedir.

Toplum ve kültür sitesi dunyalite.com da popüler hayata dair tespitlerini içeren yazıları yayınlanmaktadır. 

İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. 

09 April 2022 Saturday 14:00

09 April 2022 Saturday 16:00


Online Event - ZOOM

Event Promoter

MIND.REMIX
MIND.REMIX Questions For Organizer?

Kişisel Eşsizlik Analizi MBTI ve Keirsey sisemleri ışında kişilerin kendi gerçek benlikleri ile tanışmalarını amaçlar. Sadece sizi özel olan bu detaylı rapor sayesinde, zihninizin nasıl çalıştığını ve diğer kişilerle nasıl etkileştiğinizi detaylı şekilde keşfedeceksiniz. Bu raporda sadece kendinizi ve çevrenizdeki insanları dikkatli şekilde analiz ederek özel hayatınızı nasıl geliştirebileceğinize dair anahtar bilgiler bulacaksınız. Motivasyonlarınız, güçlü ve zayıf yönleriniz, olası yenilgi alanlarınız ve hayat yolculuğunuzda aşmanız gereken noktalar bu rapor sayesinde açığa çıkacak.

Comments