14 May 2022 - Saturday

Towards The Tower : Armen Miran & Hraach

Ankara, Çankaya
Towards The Tower : Armen Miran & Hraach

Event Details

LINE UP 

18:00 TBA
19:00 Sinan Arsan
21:00 Hraach
23:00 Armen Miran
Armen Miran & Hraach

Hraach İlk Kez Türkiye’de!

Bugüne kadar derinlikli parçalara imza atarak dinleyicilerini eşsiz serüvenlere çıkarmayı başaran , folk ve elektronik müzik elementlerini en iyi şekilde harmanlayarak kendi eşsiz tarzını yaratan, tüm dünyada yerel sanatçılara ilham kaynağı olan Armen Miran yine aynışekilde dünyaca üne sahip etnik elementleri ustalıkla harmanlayan Hraach Türkiye'de ilk kez sahne alacak. Etnik müziğin elektronik müzikle harmanlanacağı bu eşsiz geceyi kaçırma!

Armen Miran

Armen Miran dark techno ve electronic ambient alanlarında efsaneler arasında yer alıyor. Dünya genelinde büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan Armen Miran acidic psychedelic müziğin günümüz temsilcileri arasında. Türkiye’de de hatrı sayılır bir takipçi kitlesine sahip ve performansları dilden dile dolaşıyor.

Hraach

Gerek kendi çalışmaları, gerek Armen Miran ile birlikte yaptığı çalışmalar Hraach’ın ününün dünyaya yayılmasını sağladı. Türkiye’de de ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü DJ ilk kez Türkiye’ye geliyor. Etnik deep house tarzı ile ilgi çeken DJ, Armen Miran ile 14 mayısta Ankara Atakule’de unutulmaz bir deneyim sunacak.

Etkinlik Kuralları

- Etkinlik 18 yaş ve üzeridir.
- Avantajlı biletler sınırlı sayıdadır. Avantajlı biletlerin tükenmesinin ardından fiyatlar değişecektir. Organizatör, bilet fiyatlarında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Etkinlik girişinde kimlik kontrolü olacağından kimlik kartlarınızı yanınızda bulundurmanız zorunludur. 
- Organizasyon şirketi, uygun görmediği kişileri bilet fiyatını iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.
- Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

14 May 2022 Saturday 18:00

15 May 2022 Sunday 01:00


Atakule AVM, Çankaya Cad., Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter