19 June 2022 - Sunday

A Taste of Summer by Sonance Festival

Ankara, Çankaya
A Taste of Summer by Sonance Festival

Event Details

A Taste of Summer 5.yılında yine benzersiz bir festival deneyimi ile 2 yıl aranın ardından Club Mirador’a geri dönüyor. Hipnotik ritimler ve akılları baştan alan karanlık duygusallıkla örülü sanatsal evrenlerinde techno müziğin mental ve melodik yönlerine odaklanan Fransız ikili KAS:ST, Maskesi ve anonim kimliği ile son 6 yıldır endüstriyel teknonun lokomotiflerinden biri olan SNTS, Rave ANK sahnesinde Techno, Fast techno, Hard House, Hard Dance veya erken dönem Hardstyle müziği harmanladığı benzersiz setleriyle tanınan Fransız DJ/Prodüktör TRYM, sürükleyici setleri ve hipnotize edici parçaları ile müziğin fenomenleri arasında yerini alan INNELLEA ve daha fazlası 19 Haziran'da A Taste of Summer'da

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

19 June 2022 Sunday 12:00

19 June 2022 Sunday 23:55


Club mirador, Club mirador incek, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter