11 February 2022 - Friday

VENT Presents: Katrina Lil @Jenga Pera

İstanbul
VENT Presents: Katrina Lil @Jenga Pera

Event Details

Yeni jenerasyon gençlerin bir araya gelerek kurduğu bir ekip olan VENT, temelinde elektronik dans müzik kültürünü yaymayı ve inovatif konsept etkinlikleriyle eğlence sektöründe yeni bir soluk olmayı hedefliyor. VENT ekibi olarak bu misyonu daha fazla insana ulaştırabilmek amacıyla çıktığımız yolda ikinci durağımız olan İstanbul'daki ilk kulüp etkinliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz;

Progressive House, Melodic House/Techno, Afro House tarzlarında başarılı sahnenere imza atmış Rus DJ/Prodüktör Katrina Lil VENT sunumuyla 11 Şubat'ta Jenga Pera'da sizlerle buluşuyor. Hindistan, Rusya, Vietnam, Yunanistan, Bulgaristan, Mısır'da yaptığı sahnelerin ardından 2021 yılında çıktığı Avrupa turnesinde, performanslarıyla birçok insanın beğenisini toplamıştır. 

Dans pistinde görüşmek üzere.

Sorularınız için:

https://www.instagram.com/vent.tr/

Katrina Lil

https://www.instagram.com/katrinalil.dj/

- Bilete 1 shot tekila dahildir

- Etkinlik 18 yaş ve üzeri katılımcılar içindir.

- Etkinlikte kız erkek dengesi göz önünde bulundurulmaktadır. Bu şartı taşımayan kişi/kişiler etkinlik alanına alınmayabilirler, bunun kararı tamamen kapı inisiyatifindedir. (Bilet iadesi 14 gün içerisinde yapılmaktadır.)

Etkinlik katılımcıları etkinlik alanı içerisinde fotoğraf & video çekiminin yapılacağını ve organizatör tarafından kullanılabileceğini kabul eder.

- Etkilnlik alanına kesinlikle illegal, kesici, delici, yiyecek, içecek madde alınmayacaktır.

- Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedeli iade şartıyla alana almama hakkına sahiptir.

- Organizatör, öngörülemez sebepler dolayısıyla etkinliği erteleme, iptal etme, programda değişiklikler yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik doluluk durumuna göre kapıda bilet satışı yapılabilir.

11 February 2022 Friday 21:00

12 February 2022 Saturday 03:10


Jenga Pera, Asmalı Mescit Mahallesi Meşrutiyet caddesi No:69, Beyoğlu, İstanbul


View Map

Event Promoter

Comments