28 March 2022 - Monday

KİMSEK'22

İstanbul
KİMSEK'22

Event Details

KİMSEK'22 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Teknolojileri Kulübü olarak düzenleyeceğimiz Kimya Sektörü Etkinliği 10-11 Mart'ta Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam'da gerçekleşecektir.
Bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz etkinliğimizde trend bir konu olan sürdürülebilirlikten bahsedeceğiz. Kimya Sektörünün ne kadar geniş olduğunu göstermeyi amaçladığımız bu etkinlikte Türkiye'de ilaç sektörü üretim liderlerininden en sürdürülebilir boya firmasına, dünyanın tek çatı altında en çeşitli koku üretim tesisine sahip olan esans firmasından son on yılın en hızlı büyüyen akaryakıt firmasına, gelişen teknolojiden hijyene kadar pek çok sektörde kariyer yolculuğuna yön veren isimleri ağırlayacağız.
Sektörden alanında uzman kişilere yer vereceğimiz bu etkinlikte siz değerli katılımcılarımızı eşsiz bir tecrübe edinme fırsatı bekliyor. Birçok departmanı daha yakından tanıyabilir ve bilgi edinme şansı yakalayabilirsiniz.

KİMSEK BİRBİRİNDEN DEĞERLİ KONUŞMACILARIYLA 10-11 MART'TA SİZLERLE!

ETKİNLİĞİMİZ ÜCRETSİZ VE KATILIM SERTİFİKALIDIR.

28 March 2022 Monday 10:00

29 March 2022 Tuesday 15:10


Yıldız Teknik Üniversitesi Tarihi Hamam, Çifte Havuzlar, YTÜ-Davutpaşa Kampüsü, Esenler/İstanbul, Türkiye, Esenler, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
YTÜ Kimya Teknolojileri Kulübü Questions For Organizer?

Bilimin ve kariyerin buluştuğu Kimya Teknolojileri Kulübü Türkiye'nin en aktif multidisipliner bilim kulübüdür.

Comments