12 February 2022 - Saturday

Oliver Huntemann

Antalya
Oliver Huntemann

Event Details

Rave kültürünün mihenk taşlarından Oliver Huntemann, 12 Şubat Cumartesi Watt Stage’in iddalı sunumuyla The Marmara Hotel, Antalya’da!

Watt Stage’in organizasyonuyla Antalya, eşi benzeri görülmemiş bir teknik (ses, ışık) donanımla Kuzey Almanya’nın yaşlı kurtu Huntemann’ı ağırlıyor. Elektronik müzik sahnesinin öncülerinden Oliver, setlerinde geleneksel tekno formları ile modern tınıların çarpıcı gücünü, enfes bir birleştiride sunuyor. Adeta bir resital hazırlayan Huntemann, bizi teknonun geçmişten günümüze yolculuğuna çıkartarak benzersiz bir müzikalite içinde eşsiz bir deneyim yaşamamızı sağlıyor.

Böyle benzersiz bir sanatçıya eşlik edecek isimleri de rastgele seçemezdik! Kapı açılışından-kapanışa kadar Oliver’ın setine eşlik edecek ve bu komposizyon içinde her an ritmin içinde olmamızı sağlayacak diğer isimler ise Deborah De Luca’nın desteğini henüz arkasına almış, karanlık tonlarını genellikle acid sesler ve vokallerle harmanlayan, Solamente Records, Phobiq, Airborne Black ve Jeton Records gibi plak şirketlerinde liste başı parçalar üreten Yigitoğlu ve kitlelerin desteğiyle büyüyen, Audio & Video mix paylaşımlarıyla akılda kalan Milimaudio.

Watt Stage sizin için her şeyi düşündü, size düşen ise yalnızca eğlenmek!

12 February 2022 Saturday 18:00

13 February 2022 Sunday 00:00


The Marmara Antalya, Şirinyalı Mah. Eski Lara Cad., Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments