19 February 2022 - Saturday

WaveofVoid Presents: Alignment, Glaistig, Gunseli

Ankara
WaveofVoid Presents: Alignment, Glaistig, Gunseli

Event Details

Yayımladığı parçalar ile kısa sürede Charlotte De Witte, Richie Hawtin, Amelie Lens gibi isimlerin setlerinde yer almaya başlayan Alignment, hard techno ve türlerini harmanladığı setiyle 19 Şubat’ta Wave of Void sunumuyla Kite Ankara kabininde.

Charlotte De Witte’in plak şirketi KNTXT’den de parça yayımlayan ve plak şirketinin yine aynı isme sahip konsept etkinliklerinde boy gösteren sanatçı, Ever Gone, Future Dance Floor, Infinity gibi parçalarıyla hızlı bir çıkış yakalamıştı. Alignment’a Wave of Void’ten Glaistig ve Gunseli eşlik ediyor.

Etkinlik Kuralları:

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.

Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil),plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.

Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.

Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.

Biletino ve Bilet Satış Noktaları harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu katılımcıya aittir.

Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.

19 February 2022 Saturday 22:00

20 February 2022 Sunday 04:30


Kite Ankara, Güvenlik caddesi No: 97, Ankara, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Kite Ankara
Kite Ankara Questions For Organizer?

Sonance Festival so nice Festival

Comments