02 March 2022 - Wednesday

FURKAN KURT VE KEREM TEKİNALP BY VANGO CLUB OLDTOWN

Antalya, Muratpaşa
FURKAN KURT VE KEREM TEKİNALP BY VANGO CLUB OLDTOWN

Event Details

"Vango, günlük yaşamın yoğun temposunu keyifle çıkabileceğiniz bir ortam. Kaleiçi'nin kalbinde, enfes tarihi atmosferi ile 3 katlı mekanımızda, VIP localarımız ve bistro seçeneklerimizle yaz ve kış, 12 ay hizmet vermeye başlayan, muhteşem DJ performanslarımız, şovlarımız ve parti eventlerimiz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Eğlence trendlerini dünya ile aynı anda size sunan Vango Club, 12 ay boyunca hız kesmeden eğlendirmeye devam ediyor. Dünyanın en muhteşem manzarasına sahip Vango Club; gece dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, yabancı misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük eğlenceyi sizlere sunuyoruz"

Furkan Kurt & Kerem Tekinalp -Dünya çapında isimlerini duyuran, performanslarındaki ikili uyumları ve enerjileriyle dikkat çeken b2b performanslarıyla set başına geçecekler. 

Furkan Kurt -Elektronik müzikle büyüyen Furkan, 7 yıldır profesyonel DJ'lik yapıyor. Furkan; Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen etkinlikleri, festivalleri ve kulüplerinde sahne alırken kendine özgü performansıyla ve kabindeki bitmek bilmeyen enerjisiyle hayran kitlesini genişletmeyi başardı. Joris Voorn, Nic Fanciulli, Adam Bayer, Marco Carola, Dixon, Luciano, Nina Kraviz, Hot Since 82, Waff, Edu Imbernon, Anna, Bob Moses ve daha birçok isimle aynı sahneyi paylaşmak; Furkan'ın yeteneklerini kanıtladığı deneyimler olarak dikkat çekti. 

Kerem Tekinalp -Uluslararası ve lokal birçok festival ve klüpte Richie Hawtin, Luciano, Nicole Moudaber, Dixon, Acid Pauli, Loco Dice, Subb-an, Adana Twins, Adam Beyer, Mark Knight, Joris Voorn, Alex Niggemann, Kaiserdisco gibi başarılı isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Yüksek enerjili house ve techno setleriyle ön plana çıkan Kerem,  #BURNResidency deneyiminden sonra prodüksiyonlarına devam ediyor. 

YER : VANGO CLUB ANTALYA

REZERVASYON NO : 0553 831 07 62

Performers

FURKAN KURT KEREM TEKİNALP BPM VANGO CLUB

02 March 2022 Wednesday 20:00

03 March 2022 Thursday 00:00


Akdeniz Çicek Pasajı, Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

VANGO CLUB ANTALYA
VANGO CLUB ANTALYA

Vango, günlük yaşamın yoğun temposunu keyifle çıkabileceğiniz bir ortam. Kaleiçi'nin kalbinde, enfes tarihi atmosferi ile 3 katlı mekanımızda, VIP localarımız ve bistro seçeneklerimizle yaz ve kış, 12 ay hizmet vermeye başlayan, muhteşem DJ performanslarımız, şovlarımız ve parti eventlerimiz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Eğlence trendlerini dünya ile aynı anda size sunan Vango Club, 12 ay boyunca hız kesmeden eğlendirmeye devam ediyor. Dünyanın en muhteşem manzarasına sahip Vango Club; gece dostlarınızla buluşup, keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, yabancı misafirlerinizi gururla ağırlayabileceğiniz, özel günlerinizi en coşkulu şekilde yaşayabileceğiniz, eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz en büyük eğlenceyi sizlere sunuyoruz"