04 March 2022 - Friday

Kriz Dönemlerinden Finansal Yönetim Eğitimi

Online
Kriz Dönemlerinden Finansal Yönetim Eğitimi

Event Details

EĞİTİMİN ADI: KRİZ DÖNEMLERDİNDE FİNANSAL YÖNETİM EĞİTİMİ

(KİLİT YETKİNLİK EĞİTMLERİ)

EĞİTİM TARİHLERİ: 07 / 08 Mart 2022

EĞİTİM SÜRESİ:  5 SAAT

EĞİTİM SAATLERİ: 19.00 – 22.30

EĞİTİM YERİ: Online – Microsoft Teams

 

EĞİTİM AMACI:

Öngörülemeyen ve olağan dışı sorunların ortaya çıkarak geliştiği ortamlar kriz ortamlarıdır. Kurumsal şirketler kriz durumlarını kendilerine özgü yöntem ve çözümlerle atlatmak zorundalardır.

Son yaşadığımız hatta yaşamakta olduğumuz küresel pandemi hem ekonomik hem de sosyal krizlere neden olmuştur. Kurumlar bu durumlarda, yapmaları gereken nakit yönetimi, borç – alacak yönetimleri finansal tabloları okuyarak strateji geliştirmek durumundadırlar.

Hatta bu krizleri fırsata dönüştürmek de mümkündür. Bunun için küresel ekonomiyi iyi analiz edip, tabloları iyi okuyup hem işetmelerini bu tarz krizlerden koruya bilir hem de yeni fırsatlar için sağlam adımlar atabilirler.

Kriz Dönemlerinde Finansal Yönetim Eğitim, tam da bu noktada finansal yönetimi nasıl yapmaları gerektiği, krizden çıkarak fırsata çevirebilme durumlarına yönelik bilgiler verilecektir.

 

KİMLER KATILABİLİR:

Kriz Dönemlerinde Finansal Yönetim Eğitimi, kurumsal şirket üst yöneticileri, finans yöneticileri, satış ve pazarlama yöneticileri, girişimciler ve finansal yönetim konuları ile ilgilenen ve de ilgilenecek herkes için tasarlanmıştır.

 

KONTENJAN: 50 KİŞİ

 

Minimum: 35 KİŞİ

Maksimum: 50 KİŞİ

 

SON BAŞVURU TARİHİ:

04 / 03 / 2022

 

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Güncelleniyor…

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

Eğitim ücretlerine KDV dahildir.

Genel katılıma açık eğitim ve sertifika programlarının açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Eğitim açılış kontenjan sayısı sağlanmadığı durumlarda KUR Akademi, programı açmama hakkını saklı tutar.

KUR Akademi, duyurusunu yapmış olduğu eğitim veya sertifika programlarının tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Eğitim ve sertifika programlarına kaydını yaptırmış olan katılımcılar değişikliklerden önceden haberdar edilecektir.

04 March 2022 Friday 17:00

04 March 2022 Friday 17:30


Online Event - Microsoft Teams

Event Promoter

KUR Akademi
KUR Akademi Questions For Organizer?

KUR Akademi, genç bir girişim olarak iş dünyası başta olmak üzere, tüm sektörler için uçtan uca etkinlik yönetimi hizmeti vermektedir. Gelecekten ilham alan, yenilikçi, genç ve dinamik, fark yaratmak için yola çıkan ekibimiz ile hayallerinizdeki etkinlik ve organizasyonları gerçekleştirmek istiyor, amatör ruhumuzdan ödün vermeden tüm paydaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Özgün içerikler, güncel konularda üst düzey yöneticiler başta olmak üzere tüm katılımcılarımız için hem networking hem de bilgi birikim paylaşımı için bir araya getiriyoruz.

Comments