20 March 2022 - Sunday

İkna Taktikleri Eğitimi

Online
İkna Taktikleri Eğitimi

Event Details

EĞİTİMİN ADI: İKNA TAKTİKLERİ EĞİTİMİ

(KİLİT YETKİNLİK EĞİTİMLERİ)

EĞİTİM TARİHLERİ: 20 Mart 2022

EĞİTİM SÜRESİ:  3 SAAT

EĞİTİM SAATLERİ: 19 .00 – 22.00

EĞİTİM YERİ: Online – Microsoft Teams

 

EĞİTİM AMACI:

İletişimde başarıya etki eden en önemli unsurlardan biri, ikna gücüdür. İkna hayatımızın her anında yer alan bir süreçtir. İnsanlar birbirleriyle iletişim kurarken kendi düşüncelerinin diğer kişiler tarafından kabul edilmesini beklemektedir. İkna bir toplumsal etkileme biçimidir. İknanın amacına ulaşmada kullandığı yöntem amaca doğru zorlamak yerine amacı ilgi çekici kılmaktır. Dolayısıyla başarılı bir iletişim, ikna sürecinin yönetilmesiyle doğru orantılıdır. Eğer ikna etme yeteneğiniz yüksek ise yaptığınız her işte başarıya o kadar kolay ulaşırsınız. Özel hayatta, satış-pazarlamada, bireysel ilişkilerde, profesyonel hayatta ve daha pek çok yerde ikna tekniklerini
kullanarak insanları amaçlarımız doğrultusunda yönlendirebiliriz

 

KİMLER KATILABİLİR:

 

Üst düzey yöneticiler başta olmak üzere, satış ve pazarlama uzmanları, siyasetçiler, akademisyenler, öğretmenler, kişisel markasını profesyonelleri, reklamcılar ve kendisini ikna konusunda geliştirmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.

 

KONTENJAN: 50 KİŞİ

 

Minimum: 30 KİŞİ

Maksimum: 50 KİŞİ

 

SON BAŞVURU TARİHİ:

20 / 03 / 2022

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

– İkna Nedir?
– Etkili İkna İçin Neler Yapılabilir?
– İkna ve Manipülasyon Arasındaki Farklar
– Manipülasyon Teknikleri
– İkna Etmede Empatinin Önemi

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

Eğitim ücretlerine KDV dahildir.

Genel katılıma açık eğitim ve sertifika programlarının açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Eğitim açılış kontenjan sayısı sağlanmadığı durumlarda KUR Akademi, programı açmama hakkını saklı tutar.

KUR Akademi, duyurusunu yapmış olduğu eğitim veya sertifika programlarının tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Eğitim ve sertifika programlarına kaydını yaptırmış olan katılımcılar değişikliklerden önceden haberdar edilecektir.

Performers

Gonca Erkmen ÇAPKIN

20 March 2022 Sunday 17:00

20 March 2022 Sunday 17:30


Online Event - Microsoft Teams

Event Promoter

KUR Akademi
KUR Akademi

KUR Akademi, genç bir girişim olarak iş dünyası başta olmak üzere, tüm sektörler için uçtan uca etkinlik yönetimi hizmeti vermektedir. Gelecekten ilham alan, yenilikçi, genç ve dinamik, fark yaratmak için yola çıkan ekibimiz ile hayallerinizdeki etkinlik ve organizasyonları gerçekleştirmek istiyor, amatör ruhumuzdan ödün vermeden tüm paydaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Özgün içerikler, güncel konularda üst düzey yöneticiler başta olmak üzere tüm katılımcılarımız için hem networking hem de bilgi birikim paylaşımı için bir araya getiriyoruz.