28 April 2022 - Thursday

Anadolu Nefesli Beşlisi Dinletisi

İstanbul
Anadolu Nefesli Beşlisi Dinletisi

Event Details

İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi sahnesi bu kez harika bir dinletiye ev sahipliği yapıyor!

Anadolu Nefesli Beşlisi, müzik severleri Paris'ten İstanbul'a uzanan müzikal bir yolculuğa çıkarıyor. Paris, Münih, Viyana, Budapeşte, Belgrad ve Sofya gibi Avrupa’nın kültürel ve tarihi öneme sahip şehirlerine uğrayarak son durağı İstanbul olan "l’Orient Express" tren hattı, programda bulunan eserlerin seçilmesine esin kaynağı olmuştur. 

Covid-19 Önlemleri Kapsamında:

Tüm seyircilerimizin etkinliğin gerçekleştirileceği alanda maske takması zorunludur.

28 April 2022 Thursday 19:00

28 April 2022 Thursday 21:00


Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi, İstanbul Kültür Ünv., Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh., 34156 Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi
Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi Questions For Organizer?

İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi içinde yer alan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi; çok amaçlı sahnesi, teknik donanımı, 750 kişilik seyirci kapasitesi, modern fuayesi ve kulisi ile hizmet vermektedir. Pek çok uluslararası etkinliğe de ev sahipliği yapan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi bugüne kadar İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Fazıl Say, Şirin Pancaroğlu, Cihat Aşkın, Gershwin Quartet, Borusan Quartet, Genco Erkal, Erol Büyükburç, Ajda Pekkan, Gülsin Onay, Bolşoy Balesi, Verda Erman, Ayla Erduran, Ziya Azazi ve Burhan Öcal gibi isimleri ağırlamıştır. Çağdaş tasarımı, profesyonel teknik donanımı ile sanat kurumlarının farklı sahneleme tekniklerini kolaylıkla uygulayabildikleri ve bu nedenle tercih edilen belli başlı sahnelerden biri olma özelliğine sahiptir.

Comments