19 December 2021 - Sunday

Enerji Astrolojisi Atölyesi - ONLİNE

Online
Enerji Astrolojisi Atölyesi - ONLİNE

Event Details

**Etkinlik ONLINE olarak yapılacaktır. Bilet alan katılımcılara bileti aldıktan hemen sonra biletino tarafından zoom linki ve şifre iletilecektir. Size özel bu linke tıklayıp, açılan sayfada şifreyi girerek atölye gününde atölyeye katılabileceksiniz. Etkinlik saatinden önce de haritalarınız mail olarak atılacaktır. Spam/junk kutusunu kontrol etmeyi unutmayın. Doğum saatini bilmeyenlerin saat aralığı maksimum 1 saat olmalıdır.

Astrolojide yukarıdaki (gökyüzü) aşağıya (dünyaya), içerideki (enerji bedeni ve duygu durum) dışarıya (fiziksel hayatta yaşadıklarımız) benzer deriz.

Görünen dünyanın tamamı omurilik boyunca yerleşik olan enerji merkezlerinin titreşiminin bir dışavurumudur. Etrafımızdaki her şey bu yedi temel titreşimin bir araya gelmesiyle oluşur. 

Bu atölyede Enerji astrolojisi ile doğum haritanız vasıtasıyla hangi çakranızda enerji blokajı olduğunu tespit edin; tüm çakraları nasıl açacağınızı ve düzenleyeceğinizi öğrenerek ruhsal uyanışınızı canlandırın, dolu dolu bir hayata kapıyı açın! 

Bu çalışma ile:

  • Astrolojik doğum haritası vasıtasıyla enerji akışında sorun olan çakramızı tespit etmeyi öğreneceğiz
  • 7 çakrayı tek tek inceleyerek her birinin fiziksel hayatımızda karşılığı olan DUYGUSAL BLOKAJLARI, HASTALIKLARI VE HİSLERİ keşfedeceğiz
  • Blokajı çözmek için vücudumuzdaki merdiyen noktaları ile çalışıp; astroşifa yapacağız
  • Çalıştığımız çakraya özel aromaterapik yağlar, tütsüler, mantraları öğreneceğiz

Performers

Duygu Demir

19 December 2021 Sunday 16:00

19 December 2021 Sunday 18:30


Online Event - Zoom

Event Promoter