25 December 2021 - Saturday

Finance Break

İstanbul
Finance Break

Event Details

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Finans ve Teknoloji Alt Kurulu tarafından bu sene 25-26 Aralık 2021 tarihlerinde 15.'si düzenlenecek olan Finance Break, finans alanıyla ilgili merak edilen sorulara cevap bulma fırsatı sunuyor. ''Break the Market'' mottosuyla yola çıktığımız etkinliğimiz Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde yer alan Albert Long Hall salonunda gerçekleşecek. 

Geçtiğimiz Yıllarda Özgür Demirtaş, Michael Barnett, Gizem Öztok Altınsaç, Erkin Şahinöz, Emre Alkin, Pietro Veronesi gibi alanında uzmanlaşmış isimleri ağırlayan Finance Break; lisans, lisansüstü öğrencileri ve finans alanında çalışan bireyleri, global ve bölgesel konjonktürde dönemin güncel konularını ve gelecekte oluşabilecek gelişmeleri ele alan oturumlarda alanında uzmanlaşmış kişiler ile bir araya getirmeyi hedefleyen, Türkiye’de finans alanına yönelik marka değeri en yüksek etkinliklerimizden birisidir. Bu sene de birbirinden değerli isimlerle Varlık Yönetimi, Blockchain, Metaverse ve NFT'ler, Kripto Paralar, Piyasalar, Dijital Bankacılık, Fintech ve daha fazlası gibi birçok konuya yer veren dopdolu bir zirve olacak.

Etkinliğimiz aynı zamanda katılımcılara online olarak da sunulacaktır. Zirvemize %80 katılım gösteren tüm katılımcılarımız Boğaziçi Üniversitesi Finance Break Sertifikası almaya hak kazanacaktır.

Detaylı bilgi için: https://ikboun.net/finance-break/

25 December 2021 Saturday 10:00

26 December 2021 Sunday 18:00


Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Finans ve Teknoloji Alt Kurulu
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Finans ve Teknoloji Alt Kurulu Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Comments