04 July 2014 - Friday

Sensation Amsterdam

Rijsenhout
Sensation Amsterdam

Event Details

Unutulmaz bir party için 04 - 08 Temmuz 2014!!!!! Sensation Amsterdam da buluşuyoruz.Unitravel&Eventci birlikte düzenlediği Sensation Amsterdam da eğlenceye doyacaksınız.

1gün

Sabiha Gökçen dış hatlar terminaline uçuştan en az 2 saat once gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. Transavia Havayolları ile saat 13:10'da Amsterdam'a hareket, 15:45' de varış. Havalimanında bizleri bekleyen yerel rehber ile buluşarak, panoramik Amsterdam şehir turu için hareket. Şehir turunda, Dam Square, Central Station, Flower Market, KalverStraat, Red Light District ve Royal Palace göreceğimiz yerler arasında. Turdan sonra otele transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak organize edilen DJ Tiesto’nun ünlendiği Amsterdam’daki en ünlü klüp olan Escape Club Turu’na katılabilirler. Bu gece Amsterdam’da eğlencenin tadına varacaksınız. Geceleme otelimizde. 

2.gün

Amsterdam (Sensation White) 
Sabah alınacak kahvaltıdan sonra serbest zaman, Bugün şehri keşfe çıkabilir, Van Gogh, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, Anne Frank Huis müzelerini gezebilirsiniz, Ayrıca Amsterdam' ın ünlü pazarlarından olan ünlü ikinci el pazarı (flea market) Waterlooplein, lezzetli peynirlerini ve egzotik meyvelerini tadabileceğiniz Albert Cuyp veya Dappermarkt’ta alışveriş yapabilirsiniz. Bu pazarları gezerken yerel halkı yakından tanıma fırsatı da bulacaksınız. Vaktiniz olduğu takdirde gece için beyaz kostümünüz hazır değilse mağazaların "sensation corner"larında parti için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Gece için enerjik olmakta ve gündüz çok yorulmamakta fayda var. Akşam Amsterdam Arena'daki Sensation Party sizi bekliyor olacak. Geceleme otelimizde. 

3.gün

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmek için serbest zaman, Arzu edenler ekstra olarak organize edilen Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü Turu’na katılabilirler. Bu turda, Volendam'ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Ardından geleneksel Hollanda Köyü olan Marken gezisi sizleri bekliyor. Otele dönüş yolunda peynir çiftliği ziyareti ve ünlü Hollanda peynirinden alışveriş yapma imkanı bulacaksınız. Öğleden sonra serbest zaman. Alışveriş için Kalver Straat caddesinde hoşça vakit geçirebilir, Leidseplein veya Rembrandtplein'da bir kahve içebilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.gün, 

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra çevreyi keşfetmek için serbest zaman, Arzu edenler ekstra olarak organize edilen Büyük Hollanda Turu’na katılabilirler. Bu turda, mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda'nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasında. Akşamüzeri otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

5.gün

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir.) Check in işlemlerinden sonra Transavia Havayolları ile saat 06:45'de İstanbul'a hareket, 11:10' da varış.Turumuzun sonu.

http://www.hotelschiphol.nl/nl/

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
-Transavia Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti,
-Amsterdam’da Hotel Van der Valk’da 4 gece kahvaltı oda – kahvaltı bazında konaklama
-Havaalanı / Otel / Havaalanı transferleri
-Türkçe bilen rehber eşliğinde panoramik Amsterdam şehir turu
-Havalimanı vergileri,
-Sensation White Party giriş bileti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:
-Vize ücreti ve servis bedeli (120€)
-Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL)
-Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
-Zorunlu seyahat sigortası (15€)

04 July 2014 Friday 13:10

08 July 2014 Tuesday 11:10


Van der Valk Hotel Schiphol, Rijksweg A4 (Afslag 4), Amsterdam, , Rijsenhout


View Map

Event Promoter