15 December 2021 - Wednesday

Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Akademisi

Online
Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Akademisi

Event Details

Sıradaki olmaya cesaret et!

Girişimcilik dünyası keyifli olduğu kadar heyecanlı, yorucu ve riskli. Bu yolculuktaki ilk adımını nereye doğru atacağına karar veremiyorsan BGA tam sana göre. Ekibini nasıl kuracağından müşterini nasıl seçeceğine, bir girişim için gerekli olacak hukuksal süreçlerden finans yönetimine, girişimciler için düşük bütçeli pazarlamanın önemine ve ürün geliştirmeye, melek yatırımcıya sunum yapmanın ve yatırım almanın inceliklerine kadar ihtiyacın olacak tüm konuları Boğaziçi Girişimcilik Akademisi’nde öğreneceksin.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulunun düzenlediği Boğaziçi Girişimcilik Akademisi, girişimciliğin pek çok alanına dair eğitimlerin ve workshopların gerçekleştirileceği etkinlik bu yıl 15-19 Aralık’ta ilk kez düzenleniyor. Online eğitim oturumlarında alanında yetkin konuşmacıları ağırlayacak olan Boğaziçi Girişimcilik Akademisi, yüz yüze gerçekleşecek workshop oturumlarında katılımcılara öğrendiklerini deneyimleme fırsatı sunacaktır.

Eğitimler 15,16 ve 17 Aralık tarihlerinde 19.00-22.00 saatleri arasında online olarak gerçekleşecektir.

Workshoplar 18 ve 19 Aralık tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde fiziksel olarak gerçekleşecektir. Sadece sınırlı sayıda katılımcıya açık olacak workshoplara katılma şansı elde etmek için sırasıyla aşağıda yer alan adımları takip etmen yeterli!

-Workshop kategorisine giderek provizyonlu biletini al.

-bga@buik.net adresine özgeçmişin ile birlikte neden katılmak istediğini belirttiğin bir motivasyon yazısı gönder.

Seçilmen durumunda ekibimiz seninle iletişime geçerek biletini onaylayacak ve bilet satın alma işlemin tamamlanmış olacaktır.

Detaylı bilgi için https://ikboun.net/bogazici-girisimcilik-akademisi/ sitesini ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsin!15 December 2021 Wednesday 19:00

19 December 2021 Sunday 18:00


Online Event - Ahtapot

Event Promoter

Biletino Logo
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Girişimcilik ve İnovasyon Alt Kurulu Questions For Organizer?

1953 yılında Robert Koleji bünyesinde “İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti” adı altında kurulduk- tan sonra 1975’de “İşletme Kulübü” ve 1990 yılında “İşletme ve Ekonomi Kulübü” olarak anılmaya başladık. Üniversiteleri ”Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü olmayı her daim öncelik edinmiş bir öğrenci kulübü olarak bu yıl da birçok alanda faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Ekonomi, Finans, Satış, Pazarlama, Reklamcılık, Girişimcilik, Kariyer, Danışmanlık alanlarında yapacağımız etkinlik ve eğitimlerimizle öğrencilerin gelişimine ortak olacak, şirketlerle birlikte düzenleyeceğimiz case,workshop ve yarışmalarla kariyerlerine üniversiteden yön vermelerini sağlayacağız. 1953’ten bu yana her yıl olduğu gibi değişime ve gelişime açık yapımızla üniversite kulüpleri arasındaki öncü kimliğimizi koruyacağız.

Comments