16 November 2021 - Tuesday

SPONGE PUB LARA ERO KONSERİ

Antalya
SPONGE PUB LARA ERO KONSERİ

Event Details

  • Bilet satın aldığınız etkinlik pandemi kuralları gereği özel düzenlemelere tabi olabilir. Bu kurallar ilgili etkinliğin satış sayfasında “Etkinlik Kuralları” bölümünde belirtilmiştir. Bilet satın alan tüm izleyiciler bu kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır.
  • Etkinlik alanına girişlerde risk, hastalık, aşı ve test durumu HES (Hayat Eve Sığar) uygulaması üzerinden yapılabilir. Bu sebeple, etkinliğe bilet satın alan tüm müşterilerin, etkinlik alanına gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamasının güncel versiyonunu indirmeleri ve uygulama içindeki “HES Kod Ayarları” bölümünden Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmaları gerekmektedir.
  • Etkinlik alanına girişte, görevliler tarafından ateş ölçümü yapılabilir. Ateşi 38 derecenin üzerinde olan izleyiciler etkinlik alanına alınmayacaktır.
  • İzleyicilerin etkinlik alanına girişlerde 1,5 metre fiziki mesafe kuralına uyarak sıra olmaları ve yapılacak kontroller için biletleri ile birlikte ilgili belgelerini ibraz etmek üzere hazırlayarak beklemeleri gerekmektedir.
  • Etkinlik alanına girişte ve etkinlik süresince maske takılması zorunludur.
  • Etkinlik alanına girişlerde yapılacak kontroller nedeniyle bekleme süreleri uzayabileceğinden, izleyicilerin etkinlik başlama saatinden en az 1 saat önce etkinlik alanında bulunmaları gerekmektedir.
  • Bilete bir içecek dahildir.
  • Detaylı bilgi için 0552 207 07 45 arayınız.
  • Servis mevcuttur.

16 November 2021 Tuesday 19:30

17 November 2021 Wednesday 00:00


Sponge Pub Lara, Şirinyalı, Muratpaşa/Antalya, Türkiye Eski lara cad. 137 sokak. / LARA / Antalya, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Sponge Pub Ero Konseri
Sponge Pub Ero Konseri Questions For Organizer?

Bilet satın aldığınız etkinlik pandemi kuralları gereği özel düzenlemelere tabi olabilir. Bu kurallar ilgili etkinliğin satış sayfasında “Etkinlik Kuralları” bölümünde belirtilmiştir. Bilet satın alan tüm izleyiciler bu kurallara uyacağını kabul etmiş sayılır. Etkinlik alanına girişlerde risk, hastalık, aşı ve test durumu HES (Hayat Eve Sığar) uygulaması üzerinden yapılabilir. Bu sebeple, etkinliğe bilet satın alan tüm müşterilerin, etkinlik alanına gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamasının güncel versiyonunu indirmeleri ve uygulama içindeki “HES Kod Ayarları” bölümünden Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmaları gerekmektedir. Etkinlik alanına girişte, görevliler tarafından ateş ölçümü yapılabilir. Ateşi 38 derecenin üzerinde olan izleyiciler etkinlik alanına alınmayacaktır. İzleyicilerin etkinlik alanına girişlerde 1,5 metre fiziki mesafe kuralına uyarak sıra olmaları ve yapılacak kontroller için biletleri ile birlikte ilgili belgelerini ibraz etmek üzere hazırlayarak beklemeleri gerekmektedir. Etkinlik alanına girişte ve etkinlik süresince maske takılması zorunludur. Etkinlik alanına girişlerde yapılacak kontroller nedeniyle bekleme süreleri uzayabileceğinden, izleyicilerin etkinlik başlama saatinden en az 1 saat önce etkinlik alanında bulunmaları gerekmektedir. *Bilet fiyatına bir içecek dahildir.

Comments