13 November 2021 - Saturday

Almanya Konferansı - 17:00

İstanbul
Almanya Konferansı - 17:00

Event Details

Almanya’ya Göç etmek istermisiniz?

 

Etkinlik hakkında:

newO®️ ikinci İstanbul konferansında bir kez daha Almanya’ya göç konusunda ki güncel bilgileri sizinle paylaşmaya geliyor. Göçmenlik hukukunun Almanya’da ki en ünlü avukatlarından biri olan Engin Şanlı ve  newO şirket kurucusu Ahmet Anıl Aslan’da bize bu konferansımızda eşlik edecek ve genel prosedürler hakkında detaylı bilgiler verecektir.Sunumumuzun ardından soru cevap bölümünde Av.Engin Şanlı bürokratik süreçle ilgili sorularınızı yanıtlama fırsatı bulacak. Yerel ortaklarımız tarafında da sorularınız yanıtlanacaktır. Bu fırsatı sakın kaçırmayın ve #hayatınızabirfırsatverin!

 

newO® hakkında 

newO®️ bir danışmanlık şirketidir ve size Almanya’da nitelikli işçi göçü(mesleki denklik, iş, oturumu vb.) ve mavi kart gibi bürokratik süreçler konusunda hem kişilere hem de şirketlere hizmetler sunmaktadır. Bu süreçte mesleki denklik prosedürünün hazırlanmasından başlayarak ,iş bulma ,işe alınma ve oturum izninin alınmasına kadar size eşlik ediyoruz. Özellikle Almanya'daki partner şirketlerimiz sayesinde size iş imkanları yaratabiliyoruz.

Ayrıca newO®️ Almanya’ya şirket kurmak amacıyla gelmek isteyen kişiler için tüm prosedürlerde ve bürokratik süreçlerde uzman ekibimiz sizlere organizasyon, pazarlama, satış ve operasyon alanlarında çözümler sunar ve eşlik eder.

Vizyonlarınızı ve hayallerinizi bizimle gerçekleştirin!

 

Ajanda 

16:45 – 16:00: Konferans Salonuna Giriş

16:00 – 16:45: newO® Sirket ve Hizmet Sunumu

16:45 – 17:15: Soru Cevap Bölümü

17:15 – 17:45: Cay/Kahve Eşliğinde Bireysel Görüşmeler ve Kapanış

 

Etkinlige kimler katiliyor?

Konsolos ve Avukat Engin Şanlı

Uz. Ahmet Anıl Aslan

Avukat Cem Congar

Uz. Danışman Cem Dayan

 

newO® konferansına Katilim Ücreti Ne Alınıyor?

Katilim Ücretimiz 128 TL.

Adres:

Hilton Istanbul Kozyatagi

Sahrayı Cedit, Batman Sk. No:4,

34734 Kadıköy/İstanbul,

Türkiye

Otopark: 

Otopark otelde konaklayan misafirler için ücretsiz olup, toplantı katılımcıları için fiyat 30 TL’dir.

İletişim:

Sorularınız için bize sadece acil durumlarda +49 152 0203 2625 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer sorularınız için lütfen e-posta adresimizi kullanın: info@new-o.com. 

Sizinle etkinliği dört gözle bekliyoruz!

13 November 2021 Saturday 17:00

13 November 2021 Saturday 19:00


Hilton Hotel Kozyatağı, Sahrayı Cedit, Batman Sk. No:4, 34734 Kadıköy/İstanbul, Türkiye, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

newO UG
newO UG Questions For Organizer?

newO®️ bir danışmanlık şirketidir ve size Almanya’da nitelikli işçi göçü(mesleki denklik, iş, oturumu vb.) ve mavi kart gibi bürokratik süreçler konusunda hem kişilere hem de şirketlere hizmetler sunmaktadır. Bu süreçte mesleki denklik prosedürünün hazırlanmasından başlayarak ,iş bulma ,işe alınma ve oturum izninin alınmasına kadar size eşlik ediyoruz. Özellikle Almanya'daki partner şirketlerimiz sayesinde size iş imkanları yaratabiliyoruz. Ayrıca newO®️ Almanya’ya şirket kurmak amacıyla gelmek isteyen kişiler için tüm prosedürlerde ve bürokratik süreçlerde uzman ekibimiz sizlere organizasyon, pazarlama, satış ve operasyon alanlarında çözümler sunar ve eşlik eder. Vizyonlarınızı ve hayallerinizi bizimle gerçekleştirin!

Comments