19 November 2021 - Friday

Management Study with Executives (MSE)

İstanbul
Management Study with Executives (MSE)

Event Details

UZUN BİR ARADAN SONRA YENİDEN YÜZ YÜZE BERABERİZ!

Offline biletlerimiz tükenmiştir. İlginiz için teşekkürler! Online bilet satışı devam etmektedir.

Management Study with Executives (MSE); Türkiye'nin en eski ve köklü öğrenci kariyer kulübü Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü (ENSO) tarafından bu sene 11. kez düzenlenecek olan, 3 gün boyunca farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler ile katılımcıları bir araya getiren Türkiye’nin en prestijli kariyer zirvelerindendir.

MSE’yi ayrıcaklıklı kılan ; sektörün lider şirketlerinden üst düzey yöneticilerin katılımıyla gerçekleşen Liderlik Seminerleridir. C-level yöneticilerin kariyerlerindeki dönüm noktalarını dinleyen katılımcılar, kariyerlerinde etkisi olacak tavsiyeler edinirler.

Etkinlik boyunca devam edecek olan Şirket Sunumlarında şirketlerden katılan üst düzey yöneticiler, seminerlerle firmalarının sektördeki güncel konumu ve çalışmalarını birinci ağızdan anlatırlar. 

MSE’de Networking Break sayesinde katılımcılar sektörlerinin lider şirketlerinden katılan üst düzey yöneticiler ve şirket görevlileri ile iletişim kurarak çevrelerini genişletebilir ve aklındaki sorulara cevap bulabilirler. 

Katılımcı Şirketlerimiz: SunExpress, Huawei, Vitra, PWC, FORD, Mavi, Aselsan, FLO, P&G, HSBC, Türkiye Finans, Şişecam, Selco, Sasa Polyester, Ekos Enerji, Pronet, FİGES, Latro Kimya ve çok daha fazlası!

Etkinliğimiz sertifikalıdır.

Instagram: @msebogazici

Sen de bu fırsatları kaçırmak istemiyorsan 19-20-21 Kasım tarihlerinde Hibrit olarak düzenlenecek MSE için hemen biletini al!

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi iseniz  "boun.edu.tr" uzantılı mail adresi ile bilet almanız zorunludur, bu mail adresi üzerinden iletişime geçilecektir.

Biletler 3 günü kapsamaktadır.

Toplu alımlar için bizimle iletişime geçiniz.

 

19 November 2021 Friday 10:00

21 November 2021 Sunday 17:00


Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi, Bebek, Beşiktaş/İstanbul, Türkiye, Beşiktaş, İstanbul


View Map

Event Promoter

Biletino Logo
ENSO Questions For Organizer?

1914 yılında Robert Kolej Mühendis Mektebi Talebe Cemiyeti (RKMMTC) olarak kurulan ve 1989 yılında bugünkü ismine kavuşan, Türkiye'nin ilk öğrenci kulübü. Türkiye’nin en eski ve en köklü öğrenci kulübü unvanını elinde tutan kulübümüz, bu sene 106. Yılını kutlamanın haklı gurunu ve mutluluğunu yaşamaktadır. 1914 yılından beri üyelerine her zaman sihirli bir ortam sağlayan ailemiz; sizlere sıcacık dostlukları, üniversitede geçirebileceğiniz en verimli ve en eğlenceli zamanları sunuyor!