18 October 2021 - Monday

İş Etki Analizi - Ücretsiz Webinar

Online
İş Etki Analizi - Ücretsiz Webinar

Event Details

İş Etki Analizi veya BIA, kritik (acil) ve kritik olmayan (acil olmayan) organizasyon işlevleri/faaliyetleri arasındaki farkı ortaya çıkarır. Bir durum, kuruluşun faaliyetlerini bozuyorsa veya durduruyorsa ve paydaşlar için zararlı sonuçlara neden oluyorsa kritik olarak kabul edilebilir.

Bu webinar, İş Etki Analizinin nasıl etkili bir şekilde gerçekleştirileceğine dair ayrıntılı bir süreci özetlemek için gerekli bilgiye sahip olarak, uzmanlığınızı daha da ileriye götürmenizi sağlayacaktır. Kuruluş ve paydaşları için önemli olan İş Sürekliliği gereksinimlerini belirlemede kuruluşunuza yardımcı olabilecek, iş kesintisi sonrası organizasyonu eski haline getirileceğine ilişkin esasları belirleyebileceksiniz.

Tolga Aktaş Hakkında: Baş Denetçi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,14001 Çevre Yönetim Sistemi, 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi.

18 October 2021 Monday 19:30

18 October 2021 Monday 21:00


Online Event - Youtube - DQS Turkey

Event Promoter

DQS Turkey
DQS Turkey Questions For Organizer?

DQS, dünya çapında 60 ülkede 80'den fazla ofis ile; gıda, otomotiv, ambalaj, kozmetik, kimya, tüketici ürünleri, çevre, lojistik, bilgi güvenliği, sosyal sorumluluk gibi alanlarda yönetim sistemlerinin, proseslerin ve kuruluşların denetim ve belgelendirme faaliyetlerini yürütür.

Comments