25 September 2021 - Saturday

Sercan Gidişoğlu ile Ses-Nefes ve Etkili Konuşma Atölyesi

İstanbul
Sercan Gidişoğlu ile Ses-Nefes ve Etkili Konuşma Atölyesi

Event Details

SERCAN GİDİŞOĞLU İLE
SES-NEFES-ETKİLİ KONUŞMA 
Atölye kapsamında farklı sahne sanatları disiplinlerinden ses ve nefes kullanımına dair egzersizlerin yanısıra ses kullanım teknikleri, etkili hitabetin püf noktaları ele alınacaktır.
Program, sahne sanatları profesyonellerine olduğu kadar kendini daha doğru ve etkili ifade etmek ve bu yolla iş ya da eğitim hayatında başarılı olmayı hedefleyen herkese açıktır.

Sercan Gidişoğlu:
36 yıldır seslendirme, 30 yıldır tiyatro oyunculuğu ve bunların yanısıra tiyatro alanında reji, jüri üyeliği, araştırma ve eğitmenlik yapan Sercan Gidişoğlu, bugüne kadar pek çok etkinlik kapsamında farklı oyunculuk metodları, ses ve nefes teknikleri, v.b. konularda atölyeler düzenlemiştir.
2020 yılına kadar Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde doktora çalışmalarını sürdüren Gidişoğlu, 2013-2014'de Galatasaray Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler konularında dersler vermiştir.

25 September 2021 Saturday 10:00

26 September 2021 Sunday 13:00


American Life Şişli, Halaskargazi Caddesi, Şişli, İstanbul


View Map

Event Promoter

HUBİST
HUBİST Questions For Organizer?

HUBİST, sosyal etkileşimli kültürel eğitim merkezi olarak, dil, sanat, spor, iletişim ve benzeri kültürel kategorilerde özel eğitimler sunmaktadır. Aynı zamanda HUBİST konforlu mekanında çeşitli kültürel etkinliklere imza atmaktadır.

Comments