06 October 2021 - Wednesday

DANCE OF THE STREET

Ankara
DANCE OF THE STREET

Event Details

Öncelikle #7Gün7GeceEğlence projemizden bahsedelim. Proje Zero Event tarafından üniversiteyi yeni kazanan veya üniversitesinden pandemi nedeniyle ayrı düşen öğrenci kitlesinin sosyalliğe geri dönüşü için 7 gün 7 gece boyunca 7 mekanda 7 farklı konsept ile 7 Parti olarak planlanmıştır. Herkesin katılımına açıktır. İyi eğlenceler dileriz. 

Zero Event #7Gün7GeceEğlence projesinin 4.gününü gururla sunar!
-
6 Ekim Çarşamba, ilk alternatif bombası gecemiz! Barikat 7. Cadde’nin 3 katını da kapatıyoruz, hangisi hoşunuza giderse o kapıdan giriyorsunuz!
-
En üst kat tüm gece Hiphop ve R&B playlist sizlerle, biraz hareketle ısındıktan sonra dilerseniz orta katta grubumuzun alternatif rock canlı müzik performansı olacak. En alt kat ise tüm gece enerjisi yüksek parçalarla dansın dibine vurduğumuz “Underground Party” yerimiz olacak. Tüm gece eş zamanlı olarak akacak bu programda, alternatifleri dilediğiniz gibi değerlendirebilir, hangi moddaysanız, o kapıdan girebilirsiniz. Bir taşla 3 kuş mu desek? Dedik bile!
-
Kapı açılışı : 21.00!
-
Bilet: 50₺, +1 biran bizden!
-
Etkinlik günü şanslı 7 bilet sahibi bilet numarası üzerinden yapılacak kura ile bir sonraki gün olacak etkinliğimizde tarafımızdan +1'i ile birlikte misafir edilecektir.
-
Zero Event tüm etkinliklerinde kalite ile eğlenceyi paralel tutar, alana girişlerde Kadın-Erkek dengesine dikkat eder. Alanda huzursuzluk çıkaran kişileri alandan uzaklaştırma hakkını veya etkinlik alanına girişi uygun olmayan kişileri bilet iadesi yapmak şartıyla alana almama hakkını saklı tutar.
-
Biletler Biletino ve Zero Pr ekibi üyelerinde! #7gün7geceEğlence projemizin 4. gününde iyi eğlenceler dileriz.

06 October 2021 Wednesday 21:00

07 October 2021 Thursday 00:00


Barikat, Bahçeli, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

ZERO EVENT
ZERO EVENT Questions For Organizer?

Zero Event, 3 senedir Ankarada'da faaliyette olan Ankara'daki tüm üniversitelerden tamamı öğrencilerden oluşan organizasyon ekibidir. Etkinliklerinde kaliteyi, eğlenirken eğlendirmeyi ve her zaman iyi bir hizmet vermeyi temel gayesi benimser.

Comments