10 September 2021 - Friday

ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND OPEN AIR SERIES

Antalya
ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND OPEN AIR SERIES

Event Details

The Marmara Otel'in eşsiz manzaraya sahip falezlerin altında yer alan Beach'inde  Electro Fusion RAVERLAND OPEN AIR Serisi SEZON Finali’nde buluşalım 

YER: THE MARMARA HOTEL BEACH (kapasite 300 kişi ile sınırlıdır)

SAAT: 19:00-00:00

TARİH: 10 September 2021

Loca ve VIP BACKSTAGE bilet hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

WhatsApp destek hattı : +90 530 666 66 88 

Kuralları ve Bilgilendirme Mutlaka Okuyunuz!

 KOROLOVA – Bayramda misafir etdigimiz KOROLOVA  ABD turnesi dönüşü tekrar Antalya da RAVERLAND de sezon finali yapıyor. Parçaları dünyanın en iyi plak şirketlerinde yayınlandı , AFTR:HRS, Get Physical, Zehn ve Beatport listelerinde en üst sıralarda  uzun süre yer aldi .Jan Blomqvist ve Tube & Berger ile yaptığı  parçalar, en iyi Melodic Techno list  TOP 20'sinde yer aldı. Spotify ve Apple Music'te yüz binlerce görüntülenme  ye ulaştı.Korolova'nın parçaları dünyanın en iyi DJ'lerinden destek aldı: Tiesto, Pete Tong, Nora En Püre ve  digerleri. YouTube'daki canlı miksleri milyonlarca görüntülenme sayısına ulaşmıştır.

Furkan Kurt & Kerem Tekinalp -Dünya çapında isimlerini duyuran, performanslarındaki ikili uyumları ve enerjileriyle dikkat çeken b2b performanslarıyla set başına geçecekler. 

Furkan Kurt -Elektronik müzikle büyüyen Furkan, 7 yıldır profesyonel DJ'lik yapıyor. Furkan; Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen etkinlikleri, festivalleri ve kulüplerinde sahne alırken kendine özgü performansıyla ve kabindeki bitmek bilmeyen enerjisiyle hayran kitlesini genişletmeyi başardı. Joris Voorn, Nic Fanciulli, Adam Bayer, Marco Carola, Dixon, Luciano, Nina Kraviz, Hot Since 82, Waff, Edu Imbernon, Anna, Bob Moses ve daha birçok isimle aynı sahneyi paylaşmak; Furkan'ın yeteneklerini kanıtladığı deneyimler olarak dikkat çekti. 

Kerem Tekinalp -Uluslararası ve lokal birçok festival ve klüpte Richie Hawtin, Luciano, Nicole Moudaber, Dixon, Acid Pauli, Loco Dice, Subb-an, Adana Twins, Adam Beyer, Mark Knight, Joris Voorn, Alex Niggemann, Kaiserdisco gibi başarılı isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Yüksek enerjili house ve techno setleriyle ön plana çıkan Kerem,  #BURNResidency deneyiminden sonra prodüksiyonlarına devam ediyor. 

SUAT DVC- Uzun süre tüm ilgisi ile takip ettiği elektronik müzik dünyasına, çevresinden aldığı desteği ve taktiri kendine olan güveni işe birleştirerek 2015 yılında adım attı. Antalya ve çevresinde bir çok yerde performans gösterdi. Teenage Mutants, Murat Uncuoğlu, Birol Giray, Tangun gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Setlerinde genellikle progressive, minimal, techno ve ethereal techno soundları kullanmayı tercih eden Suat DVC yakın zamanda ethereal line adını verdiği müzik odasını ve aynı isimli youtube kanalını açtı. Hipnotic ve melodic soundları özenle seçerek dinleyiciye başarılı bir kompozisyon içinde sunma konusunda kararlı bir yol izliyor.

BİLGİLENDİRME

- Katılımcıların, İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu 6  Eylül 2021 tarihinden itibaren geçerli olacak genelgeye bağlı olarak; aşı kartı, son 6 ayda covid-19 hastalığı geçirmiş olduğu veya azami olarak son 48 saatte alınmış negatif PCR testi ibraz etmeleri zorunludur. Aşı kartı, hastalığı geçirmiş kişi durumunda olup olmadığını veya son 48 saatte alınmış negatif PCR testi sonuçlarını ibraz etmeyen katılımcılar etkinlik  alanına alınmayacaktır.

- Etkinlik girişinde; aşı kartı, son 48 saatte alınmış negatif PCR testi veya son 6 ayda covid-19 hastalığı geçirdiğini gösteren belgeyi ibraz etmeyenler etkinliye giriş yapamayacaktır, bilet iadesi yapılmayacaktır. 

- Etkinliğe giriş esnasında biletin, kimliğin ve HES kodunun görevlilere ibraz etmek üzere hazır edilmesi gerekmektedir.

 

-Etkinlik pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı kabul etmiş sayılır.

- Etkinlik girişinde 18:00 itibariyle sınırlı sayıda bilet satışı gerçekleşecektir.

-Organizasyon girişinde ateş, maske ve HES kodu kontrolü yapılacaktır.

-Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların etkinlik sona erene kadar çıkış yapması yasaktır.

- Açık sigara paketleri ve tütünler etkinlik alanına güvenlik sebebiyle kabul edilmeyecektir. Kapalı sigara paketleri alana alınacaktır.

- Etkinlik alanındaki bank, stant ve sürekli temas halinde bulunulan mekanların yüzeyleri düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

-Organizatör etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir. Ücret iadeleri etkinlik sonrasındaki ilk iş gününde gerçekleştirilir.

- Hiçbir kesici delici eşya, illegal madde, ilaç, parfüm ve yiyecek içecek, etkinlik alanına alınmayacaktır. Güvenlik sebebiyle etkinliğe büyük çanta ve sırt çantaları kabul edilmeyecektir.

- Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinesi, ses cihazı vb. alınmaz. Katılımcı, Etkinlikte  yapılan genel görüntü kayıt ve canlı yayın çalışmaları dahilinde kendi görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve ElectroFusionTurkey’nin bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.

 

KURALLAR : 

- ETKİNLİK  girişinde HES kodu, ateş kontrolü yapılacaktır. 

- Organizasyon alanının belirli noktalarında ve lavabolarda dezenfektan bulundurulacaktır.

- Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

- Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

- 18 yaş sınırı vardır. 

- Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.

-Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.

- ETKİNLİK alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.

- Organizatör etkinlik programında, mekanında ve tarihinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- ETKİNLİYE katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.

                

10 September 2021 Friday 19:00

11 September 2021 Saturday 00:00


The Marmara Antalya Beach Club, Eski Lara Caddesi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments