14 October 2021 - Thursday

IV. Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi

Online
IV. Müşteri Deneyimi ve Sadakati Zirvesi

Event Details

Başarılı bir müşteri deneyimi stratejisinin nasıl tasarlanacağını tartışmak için perakende, telekom, bankacılık, sigorta, havacılık, otomotiv ve konaklama gibi farklı sektörlerden şirketlere ev sahipliği yapacak online zirve, 2021 yılında Pazarlama Türkiye ve Yüksekbilgili Eğitim Danışmanlık tarafından düzenleniyor.

Pandeminin teknolojik, sosyal, ekonomik ve sağlık sorunlarının tüm kıtalardaki işletmeleri etkilemesiyle müşterilerin markalardan beklentilerinin değiştiği bir çağa geçiş yaptık. Her temas noktasında, müşterilerinizi memnun eden ve onların sadakatini kazanan deneyimleri uygulamalı, iyileştirmeli ve sunmalısınız. Gelişen müşteri beklentilerini karşılamak için güvenli deneyimler sağlamak adına yaklaşımlarınızı yenilemeli ve operasyonları elden geçirmelisiniz.

Bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştireceğimiz zirvede; hızla değişen beklentileri karşılamak, insan faktörünü ön planda tutan dijital yaklaşımları entegre etmek, müşteri sadakatini artırmak ve beklentinin ötesinde deneyimler sunmak için neler yapılması gerektiğini önde gelen müşteri deneyimi liderleri ile konuşacağız.

14 October 2021 Thursday 10:00

14 October 2021 Thursday 17:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Pazarlama Türkiye
Pazarlama Türkiye Questions For Organizer?

Pazarlama, iletişim ve reklam sektöründen uzmanların bir araya geldiği; içerik, etkinlik ve eğitimlerin düzenlendiği bir pazarlama platformudur.

Comments