15 September 2021 - Wednesday

CONSULTA ARAŞTIRMA DEEP DIVE SANAT 4.0

Online
CONSULTA ARAŞTIRMA DEEP DIVE SANAT 4.0

Event Details

Verilerle beslenen algoritmaların yönettiği dijital çağda, kültürün, sanatın veriye dönüştüğüne şahitlik ediyoruz.
Consulta Araştırma olarak Dijital Sanat, Algoritma Sanatı, NFT’ler ve sanat ekonomisine olan etkilerine Derin Dalış yapacağımız etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
Etkinliğimiz ücretsizdir. İlk kayıt olan 10 kişi Ana sponsorumuz Paribu’nun ana sponsorluğunu üstlendiği Parallel Universe Exhibition by Ouchhh Sergisi’ne davetlimiz olarak katılacaktır.

Kayıt: https://us06web.zoom.us/webinar/register/6916183165141/WN_gx42gEsyRuiZqmEv6h8OeQ

15 September 2021 Wednesday 16:00

15 September 2021 Wednesday 18:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Biletino Logo
CONSULTA ARAŞTIRMA Questions For Organizer?

40 yıllık tecrübesi ile Consulta Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuş olan Consulta Araştırma’nın amacı Türk şirketlerinin, geleceği şekillendirmeleri ve dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için; Türkiye’nin kalkınması ve dünya’da rekabet gücünü artırması için gereken doğru bilgiyi ve analizi sağlamaktır. Consulta Araştırma 2019’da kurulmuştur. Şirketlerin karar vermek için ihtiyaç duyacağı bilgi ve analizi tedarik etmek üzere 4 temel alanda faaliyet göstermektedir. Geniş konu ve sektör bazında araştırmalar, 3 ayda bir davete özel ekonomik görünüm toplantıları, bir konuyu derinlemesine ele aldığımız Derin Dalış Konferansları ve uluslararası iş ortağımız The European House Ambrosetti ile birlikte gerçekleştirmeyi amaçladığımız bölgesel Zirve Toplantıları. https://www.consulta.com.tr/tr/arastirma

Comments