12 September 2021 - Sunday

Boys & Girls Listens to Ethnic Fashion and HEY! DOUGLAS

Antalya, Manavgat
Boys & Girls Listens to Ethnic Fashion and HEY! DOUGLAS

Event Details

HEY! DOUGLAS'I SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ.

DJ Hey Douglas'ın gerçek ismi Yasin Vural'dır. E. Yasin Vural VEYasin olarak da biliniyor. VEYasin ilk albümünü 18 yaşında çıkardı ve Türkiye içinde ve dışında daha birçok eser çıkardı. 1970'lerde Türkiye'nin popüler müziği Doğu ve Batı'yı kaynaştırdı. Rock ve pop grupları ilk kez doğu ve batı enstrümanlarını birleştirdi. VEYasin bu "eski hip müziği" ve "günümüz teknolojisiyle cilalar"ı keşfetti.

Yavuz Öfkeli Presents ETHNIC FASHION 

Son dönemlerde moda olan Ethnic tarzda müzikleri kendince çeşitli enstrümanlarla yorumlayan Yavuz Öfkeli, ETHNIC FASHION isimli projesiyle HEY! DOUGLAS öncesinde sizler için sahnede olacak.

Öncelikle Angry Records, Nunu’s Luxury Concepts ve Unforgettable Holiday aileleri olarak Türkiye'de ve çevre ülkelerde meydana gelen orman yangınları ve sel nedeniyle derin bir üzüntü duyuyoruz.

Ağustos ve Eylül aylarında Antalya Kaş'ta gerçekleştirecekleri Yazlık Villa Konseptleri partilerinde uzun zamandır yapmayı planladıkları buluşmayı erteliyoruz.  Daha güzel günlerde bir araya gelmek için bizleri takip edin.

Nunu's Luxury Concepts ve Unforgettable Holiday, yangından zarar gören ailelere ve canlılara müzikle destek olmak ve ruhları iyileştirmek amacıyla 12 Eylül'de Moon Beach'in ev sahipliğinde bir etkinlik düzenleyerek müziğe devam ediyor.

Hey! Douglas ve Ethnic Fashion ile bizlere umut olan VeYASİN ve Yavuz Öfkeli, biletleri  indirimde ve detaylar çok yakında.

 21:00  Kapılar Açılır

 21:30 Yavuz Öfkeli Presents Ethnic Fashion

 22:30  Hey! Douglas

Etkinliğimize gelmek için Shuttle, VIP veya Limuzin ile Servislerimiz mevcuttur. Lütfen detaylar için bizi arayın.

Kurallar & Öneriler:

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 

- Katılımcılar COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır. 

- Etkinliğe ait bileklikler, etkinlik boyunca çıkarılmamalıdır. 

- Organizatör, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.  

- Katılımcı, etkinlik alanında yapılan genel görüntü kayıt ve canlı yayın çalışmaları dahilinde kendi görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve ilgili konser organizatörünün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.  

- Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

- Etkinlik alanı girişinde dezenfektan, maske gibi koruyucu donanımlar bulundurulacaktır. 

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.  

- Yoğunluktan etkilenmemek adına erken gelmenizi öneririz.  

- Etkinlik gişesi girişinde online biletinizi hazırlamayı ve biletinize uygun bilet kontrol noktasına girmeyi unutmayınız.

- Shuttle, VIP Transfers için lütfen bizleri arayınız. Limuzin için (7 Kişiliktir) ayrıca biletleme satın almalısın. 

EN

Angry Records, Nunu’s Luxury Concepts, and Unforgettable Holiday families feeling deeply sorry because of the wildfires and floods in Turkey and the surrounding countries are postponing their long-awaited gathering planned to happen on Summer Villa Concepts parties of August and September at Kaş, Antalya reunite in better days.

Behalf of supporting families and live-beings damaged by fire and healing souls with music, Nunu’s Luxury Concepts and Unforgettable Holiday continues by organizing an event on 12 September hosted by Moon Beach.

The tickets for the event will be enlivened with music from Hey! Douglas and Yavuz Öfkeli presents Ethnic Fashion and serves as a ray of hope we, are on sale and details are coming soon.

09:00 pm  Doors Open

09:30 pm Yavuz Öfkeli Presents Ethnic Fashion

10:30 pm  Hey! Douglas 

Rules & Suggestions

- There is an 18 age limit in the event.

- Participants must follow the rules within COVID-19.

- The wristbands given at the entrance of the event should keep during the event.

- Organizator has the right to refuse people who are not eligible. Ticket fee refunds are going to make the first business day after the event.

- The attendant agrees to give the permission to be recorded personally within the general visual recording session and live broadcasting at the event area and the organisator to use all these general and personal recordings unrestrainedly, in advance.

- The organizer reserves the right to make changes in schedule and ticket prices.

- At the entrance to the event area, protective stuff as disinfectant and mask will be provided.

- There is no right for cancellation, refund, and any changes to the purchased tickets. 

- We recommend that you come early so as not to be affected by the crowd. 

- Do not forget to prepare your online ticket at the entrance to the event box office and enter the ticket checkpoint appropriate for your ticket.

- Please call us for more information to come to the Concert area  Here are our options; Shuttle, VIP Transfers, There is one ticket option for Limousine (7Pax) 

Performers

ETHNIC FASHION HEY! DOUGLAS

12 September 2021 Sunday 21:00

13 September 2021 Monday 00:00


Moon Beach & Grill, Moon beach Grill Çolaklı Deniz sokak no 6 07600 Manavgat, Manavgat, Antalya


View Map

Event Promoter

Nunu's Luxury Concepts
Nunu's Luxury Concepts Questions For Organizer?

Phunk / Rock / Orient / Afro House / Melodic Techno & House / by Angry Records