11 August 2021 - Wednesday

ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND OPEN AIR SERIES

Antalya
ELECTRO FUSION Presents RAVERLAND OPEN AIR  SERIES

Event Details

The Marmara Otel'in eşsiz manzaraya sahip falezlerin altinda yer alan Beach'inde Star yağmuru Electro Fusion RAVERLAND OPEN AIR  Serisi devam ediyor.  

   DENİZ KABU –Müzik serüveni ilk elektro gitarını aldığında başlayan Deniz Kabu, 9 yıl boyunca metal gruplarında solo gitarist olarak sahne aldı. 2010'da tanıştığı elektronik müzikle ilişkisi güçlenerek artan Kabu, karanlık ve hipnotik tınılarıyla Tube & Berger, Amine Edge & Dance, Pavel Petrov, Eats Everything, Catz & Dogz, LOUISAHHH, Kolombo, LouLou Players ve daha birçok ismin desteğini kazandı. Dans ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız 11 Eylül Electro Fusion Gravity serisinde yer alan Deniz Kabu setini kaçırmayın ! 

VIIA (live) -Uzun yıllar stüdyo müzisyenliği, ses tasarımcılığı ve elektronik müzik ile uğraşan, güney sahillerinin sıcak kenti Antalya’da yaşayan VIIA, bireysel stüdyosunda neredeyse tüm zamanını analog ve dijital enstrümanlar ile müzik yaparak geçirmektedir. Synthesizer programcılığına (Synthesis) ilgisinin yüksek olması sebebi ile kendi oluşturduğu ‘tarafsız’ sesleri yaratmaya, ve kendisine özgü müzik tarzına yönelme yönünü keşfetmiştir.

ANALOG CONTEXT -Çocukluğundan bu yana elektronik müziğin türevlerini dinleyen ve sadece dinleyici olarak kalmak istemeyen Analog Context prodüksiyon çalışmalarına lise dönemlerinde başladı. Duygu ağırlıklı melankonik soundlar ile depresif tınıların birleşiminde ürettiği oldukça melodik parçaları ile Dear Deer ve Art Vibes Music üzerinden çıkardığı single ve remixler ile kısa zamanda Beatport Top 100’e giren Analog Context, efsanevi Alman plak şirketi Traum Schallplatten’a “Unidentified” isimli parçasını imzaladı. Üretimdeki enerjisini kısa sürede sahnelere de taşıyan Analog Context, genç yaşında Türkiye'nin önde gelen mekanlarnda performanslar sergiledi. Bir çok buyuk isimle ayni kabini paylaşma fırsatı yakaladı  

YER: THE MARMARA HOTEL BEACH ( kapasite 200 kişi ile sınırlıdır)

VIP Loca satışlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 WhatsApp destek hattı : +90 530 666 66 88 

KURALLAR: 

- Çok sınırlı kapasite ile hizmet verdığımız  bu dönemde, etkinlikte yer almaya düşüniyorsanız mutlaka ön bilet avantajlarından faydalanmanızı önerirız. Kapasite aşımı söz konusu olmayacağından kapı biletlerimiz çok düşük sayıda olacak veya hiç olmayacak. Kapıya kadar boşuna gelmenizi istemeyiz.

- Ön satiş biletleri iade edilmez, devredilmez. 

- Pandemi kuralları gereceğince etkinlik boyunca yanınızda maske bulundurmanızı rica ederiz.- Etkinlik alanın çeşitli yerlerine dezenfektan madde bırakılmış olup misafirlerimizin kullanımına açıktır.

- Girişlerde bay-bayan dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.

- Organizatör, misafirlere rahatça ve güvenli eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için tesis girişinde uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

- Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.

- Yukarıdaki kurallar sizin rahat ve güvenli şekilde eğlenebilmeniz için belirlenmiştir. Etkinliğimize bilet almış veya davetli olarak katılan tüm misafirlerimiz etkinliğe katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

- Dışarıdan her türlü yiyecek içecek getirilmesi yasaktır.

-Silah, kesici alet, parfüm, deodorant gibi patlayıcı ve yanıcı vb. maddeler, getirilmesi yasaktır.

- Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

- Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

- Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.

- Etkinliğimize bilet almış tüm misafirlerimiz bu kuralları kabul etmiş sayılır

- 18 yaş sınırı vardır.

 

Biletler biletino.com ’da

#electrofusionturkey #raverland

#themarmaraantalya_

@electrofusionturkey 

@denizkabu

@viiamusic

@analogcontext.ofc

11 August 2021 Wednesday 19:00

12 August 2021 Thursday 00:00


The Marmara Antalya Beach Club, Eski Lara Caddesi, Muratpaşa, Antalya


View Map

Event Promoter

Comments