27 August 2021 - Friday

Melis Karaduman

İstanbul, Kadıköy
Melis Karaduman

Event Details

Son dönemin dikkat çekici isimlerinden Melis Karaduman, solo parçaları ve sevilen cover parçalarıyla 27 Ağustos Cuma akşamı saat 19:30'da The Wall Saloon'da!

İlk olarak yaptığı cover parçalarla dikkatleri çeken, bu yıl itibarıyla da kendi ürettikleri parçaları yayınlamaya başlayan Melis Karaduman, kendi parçalarının akustik yorumları ve sevilen cover parçalarıyla birlikte Gür Akad öncesinde The Wall Saloon sahnesinde!

Melis Karaduman

1999 yılında Antalya’da doğan Melis Karaduman, müzikle ailesinin yönlendirmesiyle tanıştı. 10 yaşında Antalya Devlet Opera Ve Balesi'nde çocuk korosuna girerek müzik hayatına başlamış oldu. Beş yıl piyano dersi almasının ardından Melis Karaduman, Atso Güzel Sanatlar Lisesini kazanarak müziğin gelecekteki mesleği haline gelmesi için ilk adımı atmış oldu. Eğitim hayatımda armoni, solfej, çello ve şan dallarında kendini geliştiren sanatçı lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü’nde bir yıl okuduktan sonra yine aldığı caz eğitimiyle birlikte kendini geliştirmeye devam etti.

Tüm bu eğitimlerin sonrasında İstanbul’a hayatına devam etme kararı alan Melis Karaduman, 2019 yılında girdiği Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünde öğrenimine devam ederken, farklı tarzlarda deneyimli pek çok müzisyenle tanışıp onlarla farklı projelerde ve konserlerde çalışma fırsatı buldu.

Çeşitli online mecralarda yayınladığı birçok cover parçayla ve kendi solo projesiyle dikkatleri çeken Melis Karaduman, bir süredir kendi bestelerine yoğunlaşarak onların yayın hazırlıklarıyla müzik kariyerine hızla devam ediyor.

*Etkinlik sosyal mesafe kurallarına göre oluşturulan oturma düzeninde ve sınırlı sayıda biletle gerçekleşecektir.

Performers

Melis Karaduman

27 August 2021 Friday 19:30

27 August 2021 Friday 21:30


The Wall Saloon, Caferağa Mah. Neşet Ömer Sok. No:7, Kadıköy, İstanbul


View Map

Event Promoter

BBI Music Co.
BBI Music Co.

Kadıköy merkezli BBI Music Co., bünyesinde "Bir Baba Indie", "BBI MGMT", "BBI Records" ve "Merjek Kreatif" markalarını barındıran, etkinlik organizasyon, menajerlik, video prodüksiyon ve müzik yapım şirketidir.