30 July 2021 - Friday

RAVE ANK X TECHNOISE RADIO: INDIRA PAGANOTTO

Ankara
RAVE ANK X TECHNOISE RADIO: INDIRA PAGANOTTO

Event Details

Başkent Ankara'da tekno rüzgarı son hızda esmeye devam ediyor !


Ankara'nın ilk ve tek elektronik müzik radyosu Technoise Radio ile Ankara’nın dans müziği ekosisteminde etkinlikleri ve CAPITAL çekimleri ile farklı bir vizyon yaratan Rave ANK ekibi; İspanyol sanatçı Indira Pagonotto'yu Başkente getiriyor !

16 Yaşında babasının vinil plaklarıyla tanışması ile start verdiği kariyeri boyunca Berlin'de Fusion, Arjantin'de Lollapalooza ve Küba'da Eyeife gibi festivallerde unutulmayacak performanslar sergiledi. Amelie Lens, Ben Klock, Adam Beyer ve Nina Kraviz gibi birçok önemli isimle sahneyi paylaşan Indira, Kite Ankara'da zemini titretmeye geliyor.

Şehrin Teknoya doyacağı bu gecede setin başında olacak diğer isimler; Technoise Radio'dan kurucular Kiper ve Fırat Deniz, Rave ANK ekibinin müzik direktörü bRight olacak.

Yüksek tempoda geçecek bu gece için olan sınırlı sayıdaki biletleri kaçırma !

Etkinliğimizde kadın erkek dengesi gözetilecektir. Organizatör uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinliğe almama hakkına sahiptir

30 July 2021 Friday 18:30

31 July 2021 Saturday 00:00


Kite Ankara, Güvenevler Mah. Güvenlik Cad. No:97, Çankaya, Ankara


View Map

Event Promoter

Rave Ank
Rave Ank Questions For Organizer?

Electronic music community based in Ankara, set to promote and revive Rave culture and to make the capital city of Ankara a pioneer in the country.

Comments