24 June 2021 - Thursday

Beral Fişekçi ile "Bolluk Bereket Çalışması"

Online
Beral Fişekçi ile "Bolluk Bereket Çalışması"

Event Details

 

Herkese merhaba,

Biz dizi gibi ayda iki kez farklı konularla buluştuk.

Öfke, kararsızlık, zihin sesini azaltma, baba ve baba atalardan özgürleşme, kurban taraflarımız gibi konularda çalıştık..

Biz de bir sezon finali yapmayalım mı.)

Yaz dönemine girerken son çalışmamızı yeni ayın yapıcı enerjisiyle birleştirmek ve bolluk bereket üzerine çalışalım istedim.

,

Bolluk bereket denilince genelde para pul meseleleri akla geliyor ama biz biraz daha geniş bakalım ve Hayatın her alanında bolluk ve bereketi değerlendirelim derim..,

bizi bu enerji alanından alı koyan kıtlıkla ilgili inançlarımızı ve bu inançların kaynaklarını fark edelim..

Neredeyse hepimizin ataları göç ettiler.. göç etiler ama göç sırasında yaşadıkları deneyimlerin, yoklukların, kayıpların, darlıkların duyguları sizin hücrenizi sarmış ve siz bugün bilfiil bu inançları yaşıyorsanız, ilişkiler, parasal konular, sağlık, alma ve verme döngüleri gibi alanlarda bolluğa ve berekete özlem duyarak yaşıyor olabilirsiniz.

.

“biz de yok”, biz kimiz ki kalıplarıyla daha iyi şartlarda yaşamayı kendine layık görememe, ucuza kaçma, bedavaya getirmeye çalışma, yapmak istenilen şeylerle ilgili misal zamansız olduğunu düşünme, düşünceleri belli sabit ve dar kalıplara sığdırma gibi haller hep kıtlığı bize anlatan haller..

Ya da fütursuzca alışveriş , aşırı rahat davranma gibi haller de derin benlikteki kıtlığa ters kürek çekme çabası da olabilir..

.

size bir deneyimimi anlatayım..

Ben bir danışanımla çalışırken, onu temsil etmiştim ve oradaki enerji alanında kainatın sonsuz bolluğunu tüm ruhumla hissetmiştim.. çok bolluk ve bereket içinde olan biriydi.  O zaman insanın sınırlılığını ve kendini nasıl dar kaynaklara hapsettiğini çok daha derinlemesine fark etmiştim..

Dar kaynaklar… bu varsa bunun bir de şelale gibi akan diğer boyutu da vardır..

Kendimizi geçmiş ataların deneyimlerinden azad ederek neden bolluk ve bereketin hayatımıza yansımasının yaratımına geçmeleyim ki..

.

Ezoterik öğretilerde defne yaprağının negatif enerjiyi de temizleme gücünden, bereketinden bahsedilir. Bu çalışmada defne yaprağı kullanacağız..

Kuru defne yaprakları, keçeli kalem ve mum getirmeyi unutmayın :)

 

 

24 June 2021 Thursday 21:00

24 June 2021 Thursday 22:30


Online Event - zoom

Event Promoter

Comments