29 May 2021 - Saturday

MMA Türkiye - Kariyer Sohbetleri

Online
MMA Türkiye - Kariyer Sohbetleri

Event Details

Kimler Katılmalı?

Pazarlamaya ilgi duyan üniversite öğrencileri, pazarlama alanına yönelmek isteyen yeni mezunlar, kariyer yolculuğunda pazarlama alanının fikir önderlerinin tavsiyelerinden faydalanmak, işe alım süreçleri konusunda aydınlanmak, Türkiye’nin önde gelen firmalarından yönetici pozisyonundaki bireylerle samimi bir sohbet şansı yakalamak, iş yaşamında nasıl yollardan geçileceği konusunda fikir sahibi olmak, Pazarlama Dünyasının farklı alanlarında faaliyetler gösteren firmalarla tanışmak gibi fırsatlara erişmek isteyenler, MMA Türkiye Pazarlama & Teknoloji Kariyer Günü’nden maksimum fayda sağlayabileceklerdir.

Neler Konuşulacak?

Etkinlikte, Medya Ajans Paneli teması GroupM, MediaCom, Mindshare, Wavemaker tarafından işlenirken, Banka Paneli’nde Akbank, Denizbank, Garanti BBVA, YapıKredi Bankalarından temsilciler yer alacak. Son zamanların en revaçta olan konularından olan Veri İşlemesi Teması kapsamında gerçekleşecek Data Paneli’nde ise MALLIQ, SAS, ve Zubizu Bilişim Hizmetleri’ni temsil eden isimler tarafından değerli içgörtüler aktarılacak. Yeni Nesil Çalışma Sistemlerini benimseyen ajanslardan 4PLAY, AdVenture, Digital Exchange, 360+ Media Interactive, MrLama, NeoDigtal, Zenith and Spark Foundry gibi firmalar öğrencilere bu alanda bilgilendirmeler yaparak Yeni Nesil Ajans Paneli’nde Pazarlama Sektörü’nü farklı bakış açılarından ele alacak. AdTech Paneli’nde AdColony, Adjust ve App Samurai pazarlamada teknoloji alanına yönelmek isteyen gençlerin zihinlerini aydınlatırken; İçerik Paneli’nde Fox Networks Group-Disney, Gameloft, Onedio gibi televizyon, oyun ve dijital’e popüler içerik üreten markalardan tüyolar paylaşılacak. Gençler tarafından yakın takip edilen Google ve Facebook şirketlerinden de temsilciler yeni nesil kariyer planlama üzerine fikirlerini aktaracak.

Nasıl Katılabilirim?

Kaydınızı gerçekleştirerek, 29 Mayıs Cumartesi Günü MMA Türkiye Sosyal Medyaları üzerinden etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz.

29 May 2021 Saturday 10:00

29 May 2021 Saturday 17:30


Online Event - Youtube

Event Promoter

Comments