08 May 2021 - Saturday

Anneler Günü Özel - Çarkıfeleğimizi Keşfediyoruz, Birbirimizi Tanıyoruz

Online
Anneler Günü Özel - Çarkıfeleğimizi Keşfediyoruz, Birbirimizi Tanıyoruz

Event Details

Bu yıl Anneler Günü'ne özel annelerimiz ve çocuklarımızla birlikte kişisel ve ailesel bir keşif yolculuğuna çıkıyoruz. Uzman psikologlarımız tarafından yürütülen "Çarkıfeleğimizi Keşfediyoruz, Birbirimizi Tanıyoruz" online anne-çocuk atölyemizde, 8-12 yaş çocukların ve ebeveynlerinin kendilerini ve birbirlerini daha iyi keşfedecekleri çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. 

Kendimizi tanıtacak bir konuşma yapsak neler söyleriz? Saçımızın rengi, boyumuz, sevdiğimiz yemekler, hobilerimiz, sevdiğimiz renkler, bizi anlatan özellikler… Bizi biz yapan o kadar çok şey var ki. Ortak özelliklerimiz olsa da birbirimize tıpatıp benzemeyiz.

Atölye sonunda, farklılıklarımızı ve benzerliklerimizi keşfederek aile üyelerinin biribirini daha iyi tanıması ve "anlaması" sağlanır; sağlıklı iletişim dili güçlenir.

Atölyede kullanılacak malzemeler:

• Renkli kartonlar
• Renkli Kağıtlar
• Makas
• Yapıştırıcı
• Renkli Kalemler
• Bir kısa çivi ve küçük bir lastik

Lütfen etkinlik günü etkinlik öncesi malzemelerinizi hazır bulundurunuz.

08 May 2021 Saturday 12:00

08 May 2021 Saturday 13:00


Online Event - Wise Akademi Zoom Hesabı

Event Promoter

Biletino Logo
Wise Akademi Questions For Organizer?

WISE AKADEMİ Bireysel ve Birlikte İyilik! Bireyin iyi olma halini erken çocukluktan itibaren gözeten önleyici ve koruyucu ruh sağlığı alanında hizmet veren bir kuruluştur. Çocuk ile onu çevreleyen dünya arasındaki uyum ve dengeyi inşa edecek, sürdürecek, onaracak programlar ve etkinlikler yürütür. Psikoloji, eğitim bilimleri ve sosyoloji disiplinlerinin yol gösterici teorilerini, sanatın yansıtıcı gücü ile birleştirerek gündelik hayatın dilinde herkese ulaşan çözümler sunar. Anne ve babalarda olumlu ebeveynlik tutumları ve davranışları konusunda farkındalık yaratarak ebeveynlik davranışlarını sağlıklı yönde geliştirir. Anaokulundan üniversiteye tüm eğitim aşamalarında sınır-saygı-sevgi değerlerinin öğrenme ve öğretme metotlarıyla birleştirildiği hizmet içi eğitim programlarıyla “pozitif okul kültürü” oluşturulmasına olanak sağlar. Türkiye’de bir ilk olarak yetişkin ve çocuğa aynı anda hitap eden tiyatroları ile ebeveyn ve çocuğun birlikte eğlendiği estetik ve pedagojik bir deneyim alanı açar.

Comments