08 May 2021 - Saturday

Tiny House Konseptine Giriş - 01

Online
Tiny House Konseptine Giriş - 01

Event Details

Son aylarda ülkemizde, 2008 krizinden sonra Amerika ve Yeni Zelanda'da trend olan "Tiny House" akımını yakından dinleyeceğiniz.

Türkiye'de bu konunun nasıl ilerlediğini konuşacağız.

Herkesin bir anda üretici haline dönüştüğü ortamda doğru tespitleri nasıl yapacağımız,

Kendi tiny house evimizi nasıl tasarlayacağımız,

Doğru fiyat bilgisine nasıl erişeceğimiz,

Dört mevsim kullanıma ya da yazlık konseptine nasıl adapte edebileceğimizi konuşacağımız etkinliğin süresi 40 dakika sunum, 20 dakika soru-cevap şeklinde olacaktır.

08 May 2021 Saturday 20:15

08 May 2021 Saturday 21:15


Online Event - zoom

Event Promoter

Biletino Logo
Pelin Düştegör Questions For Organizer?

1985 İstanbul doğumludur. Ytü mimarlık lisans ve Ytü Mimari Tasarım yüksek lisans mezunudur. Uzun yıllar hafif çelik, çelik ve prefabrik yapılar konusunda mimar olarak çalışmıştır. Yeşil Binalarla ilgili çalışmaları vardır. Breeam koordinatörlüğünü üstlendiği 35.Sokak konut projesi 2011 yılında Türkiye ve Avrupa'da ilk olmuştur. İmar mevzuatları konusunda danışmanlık, mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile çalışma hayatına devam etmektedir. www.Pdesgn.com Pdesgn Mimarlık hizmetlerine ait web adresidir. Türkiye'nin ilk arsa bağımsız mobil yaşam alanlarını tasarlayan ve üreten kadın girişimci mimardır. Mobil tiny house referansları ve modelleri için www.casalokomotif.com u ziyaret edebilirsiniz. Sanata düşkünlüğü ve inovasyona yatkılığı sayesinde üretimleri alışılmışın dışına çıkmakta, fark yaratmaktadır. Ytümed yönetim kurulu yedek üyesi, Beşiktaş Kent Konseyi asil yürütme kurulu üyesidir. İstanbul Ticaret Odası ve Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent şube üyesidir. Bilirkişi sertifikasına sahiptir. Geçmiş yıllarda Breeam International Assessor sertifikası sahibi olmuştur. Detaylı cv bilgisi için: www.pdesgn.com https://tr.linkedin.com/in/pelin-d%C3%BC%C5%9Fteg%C3%B6r-102ba81a

Comments