01 May 2021 - Saturday

FARKINDALIKLA DÖNÜŞÜM ATÖLYELERİ (3 MODÜL PAKET)

Online
700.00 TRY
FARKINDALIKLA DÖNÜŞÜM ATÖLYELERİ (3 MODÜL PAKET)

Event Details

1. MODÜL: İÇİMİZDEKİ ÇOCUĞU ANLAMAK ve BAĞ KURMAK:

Bu atölyede yaşantısal teknikler aracılığıyla çocukluğumuzdaki değerlerin ve anıların bugünkü hayatımızla bağlantısı üzerine bir yolculuğa çıkıyoruz. Daha sonra olaylara nasıl tepki verdiğimizi ve bu tepkilerin yaşamımıza nasıl yön verdiğini farkediyoruz.

Çocukluğumuzdaki duygusal yaralarımızı bugün ve burada, kendi başımıza nasıl sarabileceğimizi, hayatımızın kontrolünü nasıl elimize alabileceğimizi ve kendimize şefkat göstermenin yollarını öğreniyoruz.

2. MODÜL: YAŞAM SENARYOMUZU FARKINDALIKLA YENİDEN YAZMAK: 

İlk atölyenin devamı olarak planlanmış bu atölyede çocukluğunuzda verdiğiniz kararlara ilişkin farkındalık kazanacak, uygulamalarla bu kararları keşfedecek ve bu kararların nasıl ortaya çıktığını öğreneceksiniz.

Yaşam senaryonuzun nasıl oluştuğuna dair bilgiler edinirken farkındalıkla yaşam senaryonuzu yeniden yazmanın yollarını keşfedeceksiniz.

3. MODÜL: İLİŞKİSEL OYUNLARIMIZI FARKETMEK ve DÖNÜŞTÜRMEK 

Kendimizle ve çevremizle iletişim kurarken karşılaştığımız engellerin başında

farkında olmadan içine düştüğümüz psikolojik oyunlar ve güç oyunları gelir.

Bazen kurban olduğumuzu hissederiz, bazen suçlayıcı. Ya da bir kahramanlık oyunu içinde kurtarıcı.

Bu oyunlar ilişkilerimizi içinden çıkmakta zorlandığımızı döngülere hapseder.

Bu modü, yaşarken farketmeden içine düştüğümüz oyunları farkedip iletişim süreçlerimizi sağlıklı şekilde yeniden yapılandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Fiyatımız 3 modül fiyatıdır. Ücretin içinde katılım belgesi ve bilgilendirme dökümanları dahildir. 

Eğitimlerimiz saat 18.00'da başlamakta ve yaklaşık olarak 3.5 saat sürmektedir. Ramazan Ayı nedeniyle iftar saatindeki ara biraz daha uzun tutulacağı için belirtilen bitiş saatine 30 dk. daha eklenecektir. 

01 May 2021 Saturday 18:00

22 May 2021 Saturday 18:00


Online Event - zoom

Event Promoter

3psikolog3anne
3psikolog3anne Questions For Organizer?

Dr. Ezgi Denizel GÜVEN ve Uzm. Psik. Müjde Peksaygılı GEZER tarafından "öğrenen ebeveynler mutlu gelişen çocuklar" mottosuyla 2018'de kurulmuştur. Bilimsel bilginin deneyimsel bilgi ile sentezlendiği paylaşımlarıyla sosyal medyada en güvenilir hesaplardan biri olma özelliği taşımaktadır. 2020 Mayıs Ayından itibaren açtıkları Farkındalıkla Dönüşüm Atölyeleri aracılığıyla yüzlerce kişiye ulaşmış ve kendini keşif yolculuklarında katılımcılarına yol arkadaşlığı etmişlerdir. Ocak 2021'den bu yana Hayatı Keşfedenler Kulübü podcast serilerinde alanında saygın psikologlarla hayata ve insana dair sohbetler gerçekleştirerek bireylerin kendini keşif yolculuğuna eşlik etmeye devam etmektedirler. 3psikolog3anne ekibi alanında saygın kurumlara kişisel gelişim ve etkili ebeveynlik eğitimleri konusunda çözüm ortağı olarak destek vermeye devam etmektedir.

Comments