05 April 2021 - Monday

Olympia Academy

Online
Olympia Academy

Event Details

Olympia Academy bünyesindeki Girişimcilik 102 Eğitimleri başlıyor!

Girişimcilik 102, girişimciliğe ilgi duyan kişilere ve fikir sürecini geçmiş girişimci adaylarına iş planı hazırlama, şirket kurma aşamaları, mali ve hukuksal süreçlerin analizi; marka yönetimi, pazar araştırması, müşteri ve satış stratejileri gibi konularda yetkinlik kazandırmak amacıyla hazırlanan 4 eğitimden oluşan bir programdır. Etkinliğimiz sertifikalı olup 4 eğitimin en az 3’ünü tamamlayan katılımcılara Girişimcilik 102 Eğitimi sertifikası verilecektir.

5 Nisan 19.00’da Tufan Ata Türkyılmaz eğitmenliğinde gerçekleşecek uygulamalı İş Planı Hazırlama Eğitimi’nde;
 İş planı nasıl hazırlanır?
 İş planınızı hazırlama sürecinde SWOT Analizinden nasıl yararlanabilirsiniz?
 İş planınızın hazırlanmasında Finansal Plan Tablosu'ndan nasıl yararlanacaksınız?
Senaryolaştırılmış bir iş planı üzerinden kendi iş planınızı yazmayı öğreneceksiniz.

 Eğitmenimiz Tufan Ata Türkyılmaz kimdir?
KOBİ Danışmanı ve girişimci mentörü olan Tufan Ata Türkyılmaz, KOSGEB destekleri ve Uygulamalı Girişimcilik eğitmeni olarak yeni girişimcilere destek vermektedir. Çeşitli kurumlar için Avrupa Birliği, Kalkına Ajansları ve Bakanlık projelerinin yönetiminde de görev alan Türkyılmaz, Lisans ve Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesinde tamamlamıştır. A sınıfı iş güvenliği olmasının yanında çeşitli meslek yüksekokullarında öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. Aynı zamanda 'Bu Kitapta Bir İş Var' adıyla girişimciler için hazırladığı bir kitabı ve tekstil sektörüne yönelik mesleki kitapları bulunmaktadır.

Sertifikalı olan etkinliğimize katılım linki instagram profilimizde bulunmaktadır.

05 April 2021 Monday 19:00

05 April 2021 Monday 21:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

İTÜ Girişimcilik Kulübü
İTÜ Girişimcilik Kulübü

www.itugirisimcilikzirvesi.org https://www.facebook.com/itugirisim https://www.facebook.com/itugirisimcilikzirvesi https://www.facebook.com/girisimcilikatolyesi https://www.facebook.com/dergirisim https://twitter.com/itugirisim https://twitter.com/itugirisimzirve https://twitter.com/ITU_GO https://twitter.com/GirisimAtolye