02 June 2022 - Thursday

9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

İstanbul, Bakırköy
9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı

Event Details

Türkiye’nin en büyük Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı İstanbul Prohunt 02-05 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10 No'lu Salonlarda tüm dünyadan ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

 Düzenlenmeye başlandığı 2012 yılından beri sürekli gelişerek kendi alanında dünyanın sayılı fuarlarından biri haline gelmiş olan Uluslararası İstanbul Av Silah ve Doğa Sporları – İstanbul Prohunt bir senelik pandemi arasının ardından 9. Kez 02-05 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 9 ve 10 No'lu Salonlarda yeniden ziyaretçiler ile buluşacak.Pazarlar arasındaki merkezi konumu, dinamik yapısı, geniş katılımcı yelpazesi ve yoğun ziyaretçi sayısıyla kendi alanında takvimin vazgeçilmez fuarlarından biri haline gelen etkinlik düzenlendiği son tarihler olan 02-05 Mayıs 2019’da 42.500 ziyaretçisine yurtiçi ve yurtdışından 132 katılımcı ve 550 markayı bir arada görme şansı sunmuştur. İstanbul Prohunt Fuarı, Türkiye`nin av ve silah sektöründe dünyanın en uygun pazarlarından biri olduğunu bir kez daha ispat etmiştir.

18 yaş ve üzeri tüm av ve doğa sporu tutkunlarına açık olan İstenbul Prohunt Av Silah ve Doğa Sporları Fuarında silah ve yan sanayi, savunma, özel güvenlik silahları ve malzemeleri , elektronik ve optik ürünler, bıçaklar, av turizmi, avcılık deri ve konfeksiyon ürünleri, olta balıkçılığı ve ekipmanları, outdoor giyim, doğa sporları ve kamp malzemeleri, arazi araçları, avcılıkla ilgili tamir bakım, av köpekleri, atış makinaları , plakalar ve poligonlar gibi sektörün her alanından en yeni ve en iyi ürünleri yerinde görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin – www.istanbulprohunt.com

02 June 2022 Thursday 09:30

05 June 2022 Sunday 17:00


IFM İstanbul Fuar Merkezi, Atatürk Havalimanı Karşısı, Yeşilköy, Bakırköy, Bakırköy, İstanbul


View Map

Event Promoter