09 April 2021 - Friday

İyi Festival - Salsa Shine Show Style (İleri Seviye)

Online
İyi Festival - Salsa Shine Show Style (İleri Seviye)

Event Details

SALSA

En az 6 ay salsa eğitimi almış kişilere özel orta seviye dans dersi. Bu ders ile edinmiş olduğunuz salsa eğitiminize farklı bir bakış açısı getirebilir ve kendinizi biraz daha geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

HASAN BOSTANCI KİMDİR?

Hasan Bostancı Sakarya Üniversitesi Fen bilimleri Enstitüsü / Kalite Yönetimi mezunu.


Dans hayatına Aytunç Bentürk Dans Akademisinde başladı. Salsa dansı branşına yönelik yaklaşık 7 yıllık bir uzmanlaşma eğitimi aldı ve bu eğitimler sonucunda eğitmen kadrosuna dahil değildi. Öğrencilik dönemlerinde bir çok performans ödülü alma başarısı gösterdi. Eğitmenlik dönemlerinde Türkiye Dans Sporları Federasyonunun düzenlemiş olduğu Salsa Etap yarışmaları ve Salsa Türkiye Şampiyonalarında çeşitli başarı dereceleri aldı. Birçok dans festivali ve dans organizasyonunda eğitmen, dansçı, koreograf olarak faaliyet gösterdi.
Aytunç Bentürk Dans akademisinde eğitmen, dansçı ve koreograf olarak dans kariyerine devam etmektedir.

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?
Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!


Bu eğitime katılmak için bilet alarak Boyner Askıda İyilik projesine siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Askıda İyilik Projesi

Boyner iyilik hareketini büyütmek, Boyner müşterilerini iyiliğe teşvik etmek hedefiyle Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılında “Askıda İyilik” projesini hayata geçirdi. “Askıda İyilik” projesinde, tüketiciler Boyner mağazalarından ya da boyner.com.tr’de 30 TL olarak satışa sunulan “İyilik Paketleri”nden alabiliyor. Alt ve üst giyimden oluşan ve Boyner’in de aynı oranda katkıda bulunduğu İyilik Paketleri Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinlere ulaştırılıyor. “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 50 bine yakın iyilik paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Performers

Hasan Bostancı

09 April 2021 Friday 19:00

09 April 2021 Friday 20:00


Online Event - Zoom

Event Promoter

Aytunç Bentürk Dans Akademi
Aytunç Bentürk Dans Akademi

35 senelik tecrübesiyle hocaların hocası Aytunç Bentürk, konusunda uzman sertifikalı birbirinden değerli eğitmen kadrosuyla sizi dansa davet ediyor. Aytunç Bentürk Dans Akademi, hem kendisi hem de öğrencilerinin kazanmış oldukları Dünya ve Avrupa dans Şampiyonlukları ile 10.000’in üzerinde yetiştirdiği dansçı, eğitmen ve profesyonel performansçı ile ‘’Dansın Türkiye’den Dünyaya açılan kapısıdır’’ . Aytunç Bentürk Dans Akademi, hem Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu ile Gençlik Spor Bakanlığına bağlı Dans ve Spor Klübü ünvanını taşıyan ender dans okullarındandır. Aytunç Bentürk Dance Academy; Türkiye’de Dansın En Kısa Sürede Öğrenebilme Garantisi veren dans okuludur. Yetiştirdiği öğrencilerden birçoğunun kendi okulları vardır, oldukça da başarılılardır.