09 April 2021 - Friday

İyi Festival- SALSA LADIES STYLING SHOW (ORTA İLERİ SEVİYE)

Online
İyi Festival- SALSA LADIES STYLING SHOW (ORTA İLERİ SEVİYE)

Event Details

Salsa dansını yapanlara özel dansın altın kızı Melisa Sahra Katılmış ile salsa ladies styling sınıfı. Dansınızla fark edilmek, en son teknikleri öğrenmek, yere sağlam basmak isteyenlere özel salsa dansı kadın teknik dersi, ders sonunda minik bir şovunuz olacak.

MELİSA SAHRA KATILMIŞ KİMDİR?

23.04.1996 İstanbul doğumlu olan Melisa, spor hayatına 8 yaşında ritmik cimnastikle başlayıp, 13 yaşında Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde bale ile devam edip, profesyonel dans hayatına 14 yaşında Aytunç Bentürk Dans Akademi’de başladı. Kısa sürede yakaladığı başarılarla dans dünyasının aranılan dans sporcuları arasına girmeyi başardı ve üst üste Türkiye’de en çok yarışmaya girip tüm yarışmalarda kürsüye çıkma ünvanını yakaladı (2 sezonda 19 1.lik). 2014 -2018 yılları arasında 4 kez Türkiye şampiyonluğu yaşayarak bir rekora imza atmıştır. Bu zaman zarfında Dünya Dans Olimpiyatları'nda Karayip Dansları olimpiyat şampiyonluğu, 2 kez Salsa olimpiyat şampiyonluğu, solo bayan olimpiyat şampiyonluğu, Miami World Latin Dance Cup 3.lüğü, Avrupa 3.lüğü kazanmış ve Türkiye’nin ilk Sosyal Latin Dansları Milli Sporcusu ünvanını almıştır. Birçok TV programında dansçı koreograf ve eğitmen olarak görev yapmış, halen Aytunç Bentürk Dans Akademi'de eğitmen, performer, sporcu ve dansçı olarak dans hayatına devam etmektedir.

İyi Festival - İyi Yaşam Festivali'nde Neler Bulacaksınız?
Sağlıklı Beslenme İçin: Detoks tarifleri, akdeniz diyetli, if diyeti (aralıklı oruç) kısacası sağlıklı ve fit bir beden için size iyi gelecek beslenme çeşitleri, Enerjik ve Güçlü Hissetmeniz İçin: Dans, fitness, kardiyo, pilates, yoga, kahkaha yogası, fonksiyonel tıp, nefes teknikleri, Göksel Cisimlerin Konum ve Hareketlerini Keşfetmeniz İçin: Doğum haritası, karma astroloji, yıldız haritası, haritalarda aşk ve evlilik, gezegenler konusunda yolunuzu aydınlatacak astrologlar, Zihninize ve Ruhunuza İyi Gelmesi İçin: Mindfulness, meditasyon, wellness, özgüven yükseltme, aile ilişkileri, alışkanlıklar, terapi, aşk ve ilişkiler, NLP, çocukluk travmaları ve İYİ YAŞAM üzerine birçok online eğitim, online seminer ve online etkinlikler Biletino İYİ FESTİVAL’de!


Bu eğitime katılmak için bilet alarak Boyner Askıda İyilik projesine siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Askıda İyilik Projesi

Boyner iyilik hareketini büyütmek, Boyner müşterilerini iyiliğe teşvik etmek hedefiyle Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile 2016 yılında “Askıda İyilik” projesini hayata geçirdi. “Askıda İyilik” projesinde, tüketiciler Boyner mağazalarından ya da boyner.com.tr’de 30 TL olarak satışa sunulan “İyilik Paketleri”nden alabiliyor. Alt ve üst giyimden oluşan ve Boyner’in de aynı oranda katkıda bulunduğu İyilik Paketleri Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahibi çocuk ve yetişkinlere ulaştırılıyor. “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 50 bine yakın iyilik paketi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Performers

MELİSA SAHRA KATILMIŞ

09 April 2021 Friday 20:00

09 April 2021 Friday 21:00


Online Event - Online

Event Promoter

Aytunç Bentürk Dans Akademi
Aytunç Bentürk Dans Akademi

35 senelik tecrübesiyle hocaların hocası Aytunç Bentürk, konusunda uzman sertifikalı birbirinden değerli eğitmen kadrosuyla sizi dansa davet ediyor. Aytunç Bentürk Dans Akademi, hem kendisi hem de öğrencilerinin kazanmış oldukları Dünya ve Avrupa dans Şampiyonlukları ile 10.000’in üzerinde yetiştirdiği dansçı, eğitmen ve profesyonel performansçı ile ‘’Dansın Türkiye’den Dünyaya açılan kapısıdır’’ . Aytunç Bentürk Dans Akademi, hem Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Dans Sporları Federasyonu ile Gençlik Spor Bakanlığına bağlı Dans ve Spor Klübü ünvanını taşıyan ender dans okullarındandır. Aytunç Bentürk Dance Academy; Türkiye’de Dansın En Kısa Sürede Öğrenebilme Garantisi veren dans okuludur. Yetiştirdiği öğrencilerden birçoğunun kendi okulları vardır, oldukça da başarılılardır.