22 February 2021 - Monday

İŞ YAŞAMINDA BAŞARILI VE MUTLU OLMAK

Online
İŞ YAŞAMINDA BAŞARILI VE MUTLU OLMAK

Event Details

♦Genç Mühendisler Topluluğu olarak hiç durmadan sizler için yararlı olacak etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu sefer ki konumuz ise İş Yaşamında Başarılı Ve Mutlu Olmak .

 Peki bu etkinlikte bizlere yol gösterecek konuşmacılarımız kimler ?

►Konuşmacılarımızdan biri başarılı bir kadın girişimci olan, PCC ünvanına sahip ve BCC Türkiye kurucularından biri olan endüstri ve örgüt psikoloğu Banu Koç Çakan , bir diğer önemli konuşmacımız ise Harvard Üniversitesi’nde lisansüstü işletme programını tamamlayan Genos Duygusal Zeka Geliştirme Uzmanı olan aynı zamanda BCC Türkiye kuruculardan biri ve PCC ünvanına sahip olan Türkiyede’ki sayılı koçlardan biri olan endüstri mühendisi Cem Atat .

⇒Sizler de biliyorsunuz ki istediğimiz işi kazanmaktan daha önemli bir şey varsa  oda ömrümüzün büyük bir alanını kaplayan iş hayatında başarılı ve mutlu olabilmek. Bu yüzden bizler sizin için bir adım attık ve bu etkinliği düzenledik. Genç Mühendisler Topluluğu olarak düzenlediğimiz bu mükemmel eğitime hepiniz davetlisiniz.

 Etkinlik Tarihi: 22 Şubat Pazartesi
 Etkinlik Saati: 17:00
 Etkinliğe kayıt için tıkla.

Performers

BANU KOÇ ÇAKAN CEM ATAT

22 February 2021 Monday 17:00

22 February 2021 Monday 18:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Mühendisler Topluluğu
Genç Mühendisler Topluluğu

Temelleri 2007’de Hacettepe Kimya Mühendisliği bölümünde atılan topluluğumuz 2014 yılında tüm mühendislik bölümleri için çalışmalar yapmaya başlamasıyla son halini almıştır.Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla başta Hacettepe Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir. Hacettepe Üniversitesi’ni diğer üniversitelerden ayıran sosyal hayatın temel taşlarından biri olan GMT’nin sene boyunca düzenlediği organizasyonlar mühendislikle ilgili olanları da barındırmakla beraber, herkese hitap edecek bir perspektife sahiptir.