03 March 2021 - Wednesday

Savunma Sanayii Söyleşileri

Online
Savunma Sanayii Söyleşileri

Event Details

Hacettepe Otomotiv Topluluğu olarak bu sene Savunma Sanayii Söyleşileri etkinliğimizin üçüncüsünü online olarak düzenliyoruz. Etkinliğimize:

SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI

TUSAŞ

MİLSOFT

ASELSAN

STM

FNSS

NUROL MAKİNA

HAVELSAN

TÜBİTAK SAGE

ROKETSAN

katılım gösterecek. Ek olarak ülkemizi çok yakından ilgilendiren “Mavi Vatan” konulu bir panel de gerçekleşecek. Savunma Sanayii Söyleşileri etkinliğinde sektörü yakından tanıyıp kariyerinizi planlayabilirsiniz. Mülakat simülasyonu, Workshop gibi uygulamalı eğitimler ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Sektörün en iyi şirketlerinin stantlarına uğrayıp o şirkette ki kariyer olanaklarını öğrenip staj imkanları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kariyer basamaklarını adım adım tırmanırken neye ihtiyacınız varsa bu etkinlikte var!

Etkinlik sonunda en az 9 oturuma katılan kişilere “Savunma Sanayii Söyleşileri Katılım Belgesi” verilecek olup CV toplanacaktır.

Savunma Sanayii Söyleşileri instagram hesabı: @savunmasanayiisoylesileri 

FNSS'in gerçekleştirdiği mülakat simülasyonu Kayıt Linki: https://forms.gle/hik8s2bFKo6XkSon9

SSB'nin gerçekleştireceği Workshop Kayıt Linki: https://forms.gle/oZacyDPz6PkAG3RQ7

03 March 2021 Wednesday 14:00

05 March 2021 Friday 18:00


Online Event - Cisco Webex

Event Promoter

Biletino Logo
Savunma Sanayii Söyleşileri Questions For Organizer?

2008 Yılında Hacettepe Üniversitesinde otomotiv mühendisliği öğrencileri tarafından kurulan ve kurulduğu günden itibaren tüm öğrenciler için faydalı etkinlikler düzenleyen “Hacettepe Otomotiv Topluluğu” nun bu sene 3-4-5 Mart’ta üçüncüsünü düzenleyeceği “Savunma Sanayi Söyleşileri” etkinliğinin sayfasıdır.