19 February 2021 - Friday

Ekonomi ve Finans Zirvesi

Online
Ekonomi ve Finans Zirvesi

Event Details

Genç Finans Kulüp, Hacettepe Ekonomi Topluluğu ve Bilkent Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Topluluğu olarak düzenlediğimiz Ekonomi ve Finans Zirvesi “EFZ” 18-19 Şubat’ta sizlerle! 
Alanında önde gelen firmaların üst düzey yöneticileri ile ekonomi ve finans alanlarını konu edindiğimiz etkinliğimize hepinizi bekliyoruz. 
Etkinliğimiz Zoom üzerinden gerçekleşecektir, 8 oturumdan 6 oturuma katılan katılımcılara (son oturum dahil) katılım belgesi verilecektir.
Instagram: @ekonomivefinanszirve

19 February 2021 Friday 13:00

19 February 2021 Friday 16:50


Online Event - Zoom

Event Promoter

Genç Finans Kulüp
Genç Finans Kulüp

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın bünyesinde bulunan Genç Finans Kulüp, Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren, finans alanında öğrenciler tarafından kurulmuş olan ve öğrencilerin finansal okuryazarlık düzeyini arttırmayı amaçlayan ilk ve tek kulüptür. Genç Finans Kulüp tarafından, değer katan ve değer yaratan bir anlayışla Türkiye’nin 81 ilinde finans, ekonomi, girişimcilik, işletme ve kariyer toplulukları ile finansal okuryazarlık, girişimcilik ve işletme yönetimi alanlarında çalışma tecrübelerini arttıracak eğitim programları, dijital yayınlar finansal yarışmalar düzenlenmektedir ve kıymetli bir ağ yaratılmaktadır.