02 January 2021 - Saturday

Yeni Yılda Tekrar Viskiquiz (Barış Mercan ve Onur Balk'ın katılımıyla interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü yarışma)

Online
Yeni Yılda Tekrar Viskiquiz (Barış Mercan ve Onur Balk'ın katılımıyla interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü yarışma)

Event Details

Barış Mercan (@veviski) ile Viskiquiz II'yi yoğun istek üzerine tekrar ediyoruz! 13 Aralıkta düzenlediğimiz Viskiquiz'i kaçıranlar için tekrar ediyoruz. Hemen şimdi tadım setini al, bu interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü deneyimi kaçırma!

Viskiquiz nedir?

Viskiquiz, interaktif, eğlenceli, tadımlı ve ödüllü bir bilgi yarışması. 

Barış Mercan ile birlikte hazırladığımız quiz ve yapacağımız sohbet ile hem eğlenecek hem de viski kültürü hakkında yeni bilgiler öğreneceğiz. Beş bölümden ve her bölümde sekizer sorudan oluşacak quiz’de toplam 40 soru var. Bu sorulara hızlı ve doğru yanıt verenler arasından dereceye girecek olanlara sürpriz ödüllerimiz olacak.

Tadım Seti nedir?

Onur Balk’ın kurucusu olduğu Inspired Choice (@inspiredchoice.ic) ve Barış Mercan tarafından hazırlanan tadım setiyle bu quiz deneyimi bir boyut daha atlayacak. Miksolojistlerin hazırladığı tadım setindeki mix’lerin tadını hep birlikte çıkaracak ve mesafesizce sosyalleşeceğiz. Setin içinde, quiz deneyimine eşlik edecek kuru meyve ve çikolata, üç mix ve bu karışımları zenginleştirecek bir eşlikçi bulunacak.

Viskiquiz ile hep birlikte quiz’in tadını çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen şimdi tadım setini al, bu deneyimi birlikte yaşayalım.

ÖNEMLİ NOT:

Viskiquiz'e eşlik edecek tadım setini ücretsiz kargo ile İSTANBUL İÇİNDE adresine teslim edeceğiz. Setlerin adresine zamanında teslim edilebilmesi için biletini en geç 28 Aralık Pazartesi saat 18:00'e kadar satın almış olmalısın. Bu zamandan sonra alınacak biletler için etkinlik saatinden önce teslimatı garanti edemiyoruz. Biz yine de elimizden geleni yapacağız, ancak setini zamanında yetiştiremeyecek olursak bilet ücretini iade edeceğiz. Biletini 28 Aralık tarihinden önce almanı önemle rica ediyoruz.

Detaylar için bizi Instagram’da takip edebilirsin: https://instagram.com/te.mas.et 

Performers

Barış Mercan Onur Balk

02 January 2021 Saturday 21:00

02 January 2021 Saturday 23:30


Online Event - Zoom

Event Promoter

temaset
temaset Questions For Organizer?

temaset duyusal deneyim tasarım stüdyosu. temaset, duyguları harekete geçiren akılda kalıcı duyusal deneyimler tasarlar.